atlas lucinda riley siedem sióstr

Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr

Lucinda Riley, Harry Whittaker

Albatros
2023


Gdzie kupię

Długo wyczekiwany finał najpopularniejszej na świecie serii obyczajowej „Siedem sióstr”!

Historia siedmiu sióstr została odkryta.

Ale sekrety z przeszłości ich ojca wciąż mogą zmienić ich przyszłość…

Paryż, rok 1928.

Pewna rodzina przyjmuje pod swój dach przypadkowo znalezionego, wycieńczonego chłopca. Delikatny, wybitnie utalentowany młodzieniec rozkwita w nowym domu, a rodzina, która go przygarnia, zapewnia mu życie, o którym nie śmiał marzyć. Nikt jednak nie zna jego przeszłości, a on sam milczy na ten temat.

Gdy wyrasta na młodego mężczyznę, znajduje pierwszą miłość, a swój talent szlifuje w paryskim konserwatorium muzycznym. Udaje mu się prawie zapomnieć o lęku, przed którym uciekł, i o obietnicy, której przysiągł dotrzymać. Tymczasem w całej Europie zaczyna szerzyć się zło i nikt już nie czuje się tutaj bezpiecznie. W głębi serca młodzieniec wie, że nadchodzi czas, kiedy będzie musiał znowu uciekać.

Morze Egejskie, rok 2008.

Siedem sióstr spotyka się na pokładzie rodzinnego statku, aby pożegnać ukochanego ojca, którego tak bardzo kochały. Okazuje się jednak, że nie tylko okoliczności jego śmierci i ich własna przeszłość stanowią dla nich tajemnicę, ale Pa Salt również skrywał wiele innych sekretów.

Ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie ostatniej z sióstr, o której istnieniu nie wiedziały, Pa Salt powierzył wskazówkę dotyczącą prawdziwej historii ich rodziny. Siostry muszą pogodzić się z myślą, że ich ojciec był kimś, kogo ledwo znały. A długo skrywane tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, wciąż mogą mieć dla nich poważne konsekwencje.

„Atlas. Historia Pa Salta” to opowieść pełna miłości i trudnych wyborów, przekraczająca granice lądów i oceanów, której finał został zapisany w gwiazdach.

W maju 2023 roku w końcu poznamy zaskakujące zakończenie sagi „Siedmiu sióstr”, na które czekają miliony czytelników na całym świecie!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
12 ocen
7 recenzji
5 11
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Sorol
27.06.2023
Podobało mi się to zamknięcie wszystkich wątków. Czytanie tej książki, to było trochę jak słuchanie wszystkich historii sióstr od innej strony, z innej perspektywy. Czysta satysfakcja! Odnajdywanie Pa Salta w sytuacjach, które się już zna. Cieszę się, że ta saga doczekała się takiego zwieńczenia.
Magdalena
25.06.2023
Uwielbian tą sagę. Każda książka jest ciekawa i stanowi osobną historię. Atlas łączy wszystkie części w logiczna całość. Polecam bez mrugnięcia okiem
Domi_od_ksiazek
18.06.2023
Zakończenie sagu, której byłam wierną fanką od samego początku. Jestem pod wielkim wrażeniem rozmachu całej serii, której poszczególne tomy łączą się ze sobą od 15 lat. Wspaniałe ukoronowanie przygód sióstr D'Apliese. Trzyma w napięciu, cały czas ma się ochotę zacząć od końca, żeby zobaczyć, jak skończy się ta seria.