Bez pożegnania - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
bez pożegnania harlan coben

Bez pożegnania

Harlan Coben

Albatros
2021


Gdzie kupię

Tylko jeden człowiek zna prawdę.

Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata, Willa, ścigany przez FBI, rozpłynął się w powietrzu, a po jakimś czasie ludzie uznali, że zginął.

Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi, że jego brat wciąż żyje, a zdjęcie Kena – zrobione przed dwoma laty – potwierdza, że jej słowa nie były majaczeniem umierającej kobiety.

Will czuje, że musi odnaleźć brata, a kiedy znika jego ukochana, Sheila, ta potrzeba zamienia się w konieczność. Czy istnieje jakiś związek między jej zaginięciem a dawną tragedią?

Już wkrótce ekranizacja książki na Netflix!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.4 / 5
11 ocen
9 recenzji
5 6
4 3
3 2
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ania
19.09.2021
Matka Willa na łożu śmierci wyznaje synowi, że jego zaginiony brat żyje. Mężczyzna planuje poruszyć niebo i ziemię, aby znaleźć Kena. W tym samym czasie znika Sheila – ukochana Willa. Czy dwa niespodziewane zaginięcia mają ze sobą jakieś powiązanie? Z książkami tego Autora mam tak, że albo przepadnę od początku, albo ciężko idzie nam wspólna droga. Tym razem już od pierwszych stron wiedziałam, że to będzie coś, co skradnie moje serce. Harlan Coben w tej książce idealnie buduje napięcie i lawiruje akcją. Intryga goni intrygę, a na każdym zakręcie czeka na nas nowa niewiadoma. "Bez pożegnania" mogę z czystym sumieniem określić najlepszą książką Cobena, którą miałam przyjemność przeczytać. Przeszłość ukazuje tutaj swoje mroki w najmniej spodziewanym momencie. Śledząc losy bohaterów zauważamy, że nasza historia potrafi ciągnąc się za nami i nie zawsze łatwo odciąć się od pewnych rozdziałów z życia. Polecam!
Kasia Plewa
15.09.2021
Książka trzyma w napięciu. Zaczęłam ja czytać po obejrzeniu serialu na Netflix i nie zaraziłam się książka bardzo dobra.
Paulina
11.09.2021
Pierwszy raz spotkałam się z tym autorem. Po książkę sięgnęłam po obejrzeniu na NETFLIXIE. Zawsze po obejrzeniu czegoś lubię sięgać po książkę, aby uspokoić moje nienasycenie. Książkę bardzo polecam!