bez winy charlotte link

Bez winy

Charlotte Link

Sonia Draga
2021


Gdzie kupię

Gdy wiesz zbyt wiele, ciągle towarzyszy ci strach…

Sierżant Kate Linville podróżuje pociągiem do Yorku, gdy nagle zdjęta paniką współpasażerka prosi ją o pomoc: prześladuje ją obcy mężczyzna. Pada kilka strzałów, kobiety w ostatniej chwili salwują się ucieczką. Na następnej stacji sprawcy udaje się umknąć.

Wkrótce potem dochodzi do ataku na młodą kobietę w pobliżu Scarborough. Spada z roweru, zahaczając o rozciągnięty w poprzek drogi drut. W jej kierunku pada strzał, chybia jednak celu – pocisk pochodzi z tego samego pistoletu, z którego strzelano w pociągu. Kate Linville desperacko szuka powiązań między obiema ofiarami. Czas nagli, gdyż sprawca nie daje za wygraną. W końcu sama Kate wpada w najgroźniejszą pułapkę swojego dotychczasowego życia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.2 / 5
5 ocen
2 recenzji
5 2
4 2
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Andrzej
26.10.2021
Ciekawy sposób pokazania problemów imigrantów.
MarcelinaWach
09.10.2021
Charlotte Link – Bez winy Jedna z moich ulubionych autorek uraczyła nas kolejną książką, w której ponownie krzyżują się drogi sierżant śledczej Kate Linville i nadkomisarza Caleba Hale'a. Autorka opisuje dwie (nieudane) próby usiłowania morderstwa, z których jedna kończy się ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu ofiary. Okazuje się, że oba wydarzenia mają wspólny mianownik. Wszystkie obecne wydarzenia są efektem postępowania w przeszłości. Komu i dlaczego kobiety tak zaszły za skórę? Jakie piętno odbije przeszłość na obecnym życiu? Moje wrażenia po przeczytaniu książki? Hmmm… miałam ochotę jebnąć nią w kąt bo tak długo się rozkręcała. Jednak jak już się rozkręciła to wywarła dobre wrażenie. Fajnie że śledczy Kate i Caleb znowu się spotkali, bo byłam ciekawa jak potoczą się ich losy. Książka utrzymana w podobnym formacie jak wszystkie poprzednie. Pomysł na powieść dobry i spisany tak, że trzyma w napięciu – typowo dla autorki. Polecam wszystkim fanom twórczości Charlotte Link i tym którzy nie czytali i szukają nowych wrażeń 🧐