cudowna moc miłości kristin hannah

Cudowna moc miłości

Kristin Hannah

Świat Książki
2022


Gdzie kupię

Niezwykła powieść uwielbianej w świecie autorki „Słowika”.

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci, zapada w śpiączkę na skutek doznanego podczas jazdy konnej urazu głowy. Lekarze nie dają jej szans na przeżycie, ale mąż nie przyjmuje do wiadomości gorzkiej prawdy. Wierzy, że miłość potrafi dokonać cudu, gdy zawodzi medycyna. Dniem i nocą czuwa przy łóżku żony, mówi do niej, robi wszystko, żeby tylko dotrzeć do podświadomości Mikaeli. Mijają tygodnie.

Pewnego dnia chora kobieta drgnieniem powiek reaguje na imię swojego pierwszego męża, Juliana, znanego gwiazdora. Liam, boleśnie zraniony, uświadamia sobie, że tylko tamten mężczyzna, prawdziwa miłość Mikaeli, może przywrócić ją do życia.

Czy jednak Liam kocha żonę aż tak, że gotów jest ją nawet stracić i oddać innemu?

„Powieść, która przyciąga serdecznością i szczerą, prawdziwą wizją małżeństwa.”
All About Romance

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 2
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ewa Ewa
20.07.2022
Uwielbiam autorkę,jak zwykle przedstawia nam historię pewnej Rodziny,która musi poradzić sobie w trudnej sytuacji z urazem mózgu .Główna bohaterka ulega wypadkowi i w wyniku tej sytuacji,poznajemy spojrzenie osoby poszkodowanej ,jak i jej najbliższych.Opisy tej sytuacji przez autorkę powoduje,że czujemy , się jakbyśmy byli obok, poważnych skutków tego zdarzenia.Opisy przeżyć męża i nieprzytomnej żony,skrawki odkrywanej pamięci, tworzą, odkrywają i pokazują nam przeżycia ludzi i ich wielką miłość,która pozwala odkryć coś wielkiego…w pamięci bohaterów i jednocześnie opowiada tę piękną historię.Kocham autorkę od wielu , wielu lat, uważam, że nikt inny nie potrafi,tak przekazać w swoich historiach siły Miłości .
Irena
18.07.2022
Bardzo wzruszająca! Czyta się z zapartym tchem!