cyberpunk bez przypadku rafał kosik

Cyberpunk 2077: Bez przypadku

Rafal Kosik

Powergraph
2023


Gdzie kupię

Powieść Rafała Kosika osadzona jest w uniwersum bestsellerowej gry Cyberpunk 2077, stworzonej przez polskie studio CD PROJEKT RED. Ukazuje się jednocześnie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Szóstka nieudaczników, na pozór zwykłych ludzi, zostaje zaszantażowana i zmuszona do przeprowadzenia napadu niemożliwego. Nie znają się nawzajem, nie wiedzą, co mają ukraść. Powoli odkrywamy, kim tak naprawdę są: były żołnierz, tancerka z nocnego klubu, korporatka negocjatorka, sześciopalczasty chirurg, marzący o życiu gangstera urzędnik i nastoletni nerd. W mroku złych dzielnic i w jasnych światłach luksusowych wieżowców Night City stają oni przeciwko brutalnym przestępcom o ciałach zmodyfikowanych wszczepami, bezwzględnym korporacjom i skorumpowanej policji.

Bez przypadku to turnpager, pełen zwrotów akcji thriller SF. Rafał Kosik miesza cyberpunk z romansem i sensacją i zabiera nas do przyszłości, w której zacierają się granice pomiędzy człowiekiem a technologią. Porusza najgorętsze dziś tematy: niebezpieczeństw ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w światy wirtualne, eksploracji granic ludzkiego poznania. Rafał Kosik pokazuje, że w świecie zdominowanym przez technologie, zagrożonym wojną i katastrofą ekologiczną, w ludziach wciąż drzemie wielka potrzeba bliskości i miłości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
5 ocen
5 recenzji
5 5
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Patrycja
04.10.2023
Książki nie czytałam ale planuje ja zakupić w najbliższym czasie. Uwielbiam uniwersum Cyberpunka. Jestem pewna że książka bedzie tak samo interesująca jak sama gra
Julia
03.10.2023
Szczerze powiem że książki jeszcze nie czytałam lecz już po streszczeniu chce wiedzieć więcej. Według mnie w tej książce będzie dużo ciekawych momentów, jak i tych zagadkowych. Już z samej okładki widać tą elektronikę i to co w tych czasach popularne. Życze powodzienia Książkocholikom i nie tylko (bo zachęcam każdego do przeczytania tej książki) Pozdrawiam ❤️📖
  • 1
  • 2