katarzyna bonda do cna

Do cna. Detektyw Jakub Sobieski

Katarzyna Bonda

Muza
2023


Gdzie kupię

Spowite mrokiem miasto budzi zwierzęce instynkty. Bez śladu znika młody mężczyzna, a w parku porzucono reklamówki pełne ugotowanych ludzkich kości.

Kim jest grasujący w Żyrardowie psychopata? Zabija dla mięsa czy dla rozrywki? Jeśli detektyw Jakub Sobieski chce być dla niego godnym przeciwnikiem, będzie musiał sporo zaryzykować…

Anton Stadnicki od kilku dni nie kontaktował się z bliskimi. Ślad po młodym mężczyźnie urywa się w Żyrardowie, ale jego matka, mimo obaw, nie chce zgłosić zaginięcia na policję. Odnalezienie syna zleca Jakubowi Sobieskiemu. Detektyw szybko orientuje się, że rodzina Stadnickich skrywa wiele mrocznych tajemnic. Te najpilniej strzeżone dotyczą Antona i jego nietypowych fantazji – mężczyzna pragnął być… zjedzony.

Choć Sobieski początkowo podchodzi do tej informacji z rezerwą, wszystko zmienia się, kiedy w parku Dittricha przypadkowa para kochanków trafia na reklamówki pełne ludzkich szczątków. Kości, uprzednio ugotowane i przyprawione, jeszcze pachną rosołem.

Nikt nie ma już wątpliwości, że w okolicy krąży wyrachowany, diabelnie niebezpieczny morderca. I że wkrótce znów ruszy na łowy…

Sobieskiego oplata sieć intryg, kłamstw i układów stworzonych przez ludzi, którzy posuną się do wszystkiego, by tylko uniknąć odpowiedzialności. Detektyw działa niemal po omacku. A gdy tylko zbliży się do prawdy, ofiar zacznie przybywać.

Katarzyna Bonda serwuje czytelnikom pierwszorzędną rozrywkę! Mroczny, pełen strachu, szaleństwa i chorych fantazji kryminał długo nie da o sobie zapomnieć. To istna uczta dla fanów gatunku!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.8 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 2
4 1
3 0
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Tinka
13.02.2023
Króciutko; Bonda pisze świetne kryminały 😍 wszystkie serie są z dreszczykiem, ale nie strachu, tylko podniecenia, co dalej się wydarzy 🧐 Niesamowita fabuła, sprytnie wplecione realne miejsca i wydarzenia nadają tej książce (jak i wszystkim tej Autorki) niepowtarzalny klimat. Polecam!
zaczarowana.czytaniem
02.02.2023
Dziś zapraszam Was na ucztę. Ucztę pełną wytrawnych niecodziennych dań. Jakub Sobieski zajmuje się sprawą zaginionego Antona, którego matka poszukuje na własną rękę  i nie chce zgłaszać tego na policję. Detektyw dość szybko jednak odkrywa,że ta rodzina skrywa sekrety i sprawa zaginięcia nie jest jedynym ich problemem. Na jaw wychodzą fantazje Antona syna kobiety, który pragnie by go jedzono. Choć to nietypowa fantazja to znajdą się takie osoby, które chętnie to zrobią. Gdy zostają odnalezione ludzkie kości sprawa nabiera tempa. Psychopatyczny kanibal długo nie będzie czekał na kolejny kąsek bo w grę wchodzi nakarmienie ukochanej. Musi jeść najlepsze okazy i takie też dostaje jednak nie wie co tak naprawdę sobie przyrządza. Czy zaginiony chłopak ma coś wspólnego z tym niecodziennym zjawiskiem? Pewne jest to,że wszyscy są w niebezpieczeństwie gdy na horyzoncie przebywa ktoś, kto nie ma żadnych skrupułów i jest zdolny do wszystkiego. Katarzyna Bonda napisała książkę, która już od pierwszej strony skupia na sobie uwagę. Było psychopatycznie, mrocznie i pysznie oczywiście z przymrużeniem oka :D Muszę przyznać,że chyba nie czytałam jeszcze książki, której głównym motywem był kanibalizm i bardzo cieszę się,że sięgnęłam po książkę "Do cna" bo wpadła w moje czytelnicze gusta. Im Brutalniej tym lepiej -nie dla każdego ale pewnie dla większości z nas. Odrażająca i zarazem fascynująca historia, którą stworzyła autorka jest godna poleceń i ja namawiam do jej przeczytania. Nie będziecie się przy niej nudzić no i może przez pewien czas inaczej będziecie patrzeć na mięso.