Oceń w Polcecacie-Pomagacie dotyk śmierci jd robb nora roberts

Dotyk śmierci

Nora Roberts

Świat Książki
2024


Gdzie kupię

Pierwszy thriller z bestsellerowego cyklu „Oblicza śmierci”.

W luksusowym nowojorskim apartamentowcu zostaje zastrzelona licencjonowana prostytutka, Sharon DeBlass, wnuczka wpływowego konserwatywnego senatora. Śledztwo w tej sprawie prowadzi porucznik Eve Dallas – młoda, zdolna i energiczna policjantka wydziału zabójstw. Pierwsze ślady prowadzą do Roarke’a – tajemniczego miliardera, o którym nie wiadomo nic, poza tym, że jest oszałamiająco bogaty, przystojny i inteligentny i że lekceważy wszelkie zasady i nakazy.

Jakie skutki będzie miało spotkanie tych dwojga? Tymczasem zostaje znalezione ciało kolejnej prostytutki, a morderca zapowiada, że zabójstw będzie sześć. Czy Eve uratuje pozostałe kobiety?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
1 ocen
1 recenzji
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Sandrabooks
15.05.2024
"Dotyk śmierci" to wciągający thriller autorstwa mistrzyni gatunku, Nory Roberts. Książka przenosi czytelnika w świat napięcia, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Laurel, posiada zdolność wyczuwania śmierci, co prowadzi ją do śledztwa w sprawie serii brutalnych morderstw. Roberts mistrzowsko buduje napięcie, stopniując je wraz z rozwojem fabuły, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Postacie są bogato wykreowane, a ich relacje i emocje nadają książce dodatkowej głębi. "Dotyk śmierci" to nie tylko pasjonujący thriller, ale także historia o sile determinacji i odwadze w obliczu zagrożenia. Dla fanów literatury kryminalnej ta książka będzie pełnym emocji doświadczeniem czytelniczym.