Dziewczyny z Dubaju - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Oceń w Polcecacie-Pomagacie dziewczyny z dubaju film piotr krysiak

Dziewczyny z Dubaju

Piotr Krysiak

Deadline
2021


Gdzie kupię

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint-Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski.

Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki. Podczas dwumiesięcznego sekswyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznes-meni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Wszystkie prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci.

Dziewczyny z Dubaju odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seksbiznesu. To świat luksusowych prostytutek i ich klientów, bezwzględnych i przebiegłych sutenerek.

To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i ogromnych pieniędzy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.4 / 5
10 ocen
6 recenzji
5 2
4 2
3 4
2 2
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Andżela
21.01.2022
Książka P. Krysiaka ma za zadanie przybliżyć nam proceder sutenerstwa oraz prostytucji. Znajdziemy w niej zbiór dialogów pozyskanych w trakcie dochodzenia. Trudno jednoznacznie odnieść się do tej ksiązki, czyta się ją naprawdę szybko i jest dla mnie zrozumiała, jest też wciągająca natomiast temat sam w sobie uważam za wyczerpany już od dawien dawna. Autor podkręca atmosferę tym , że bohaterami/kami pewnych zdarzeń były znane osobistości. Jeśli nie przeszkadza wam wulgarny język oraz czasami chaotyczny przebieg wydarzeń i jak do tej pory nie mieliście styczności z tym tematem śmiało możecie sięgnąć po tę pozycję i dowiedzieć się jak ten "biznes" działał przez te wszystkie lata, jakie konsekwencje i szkody moralne za sobą niesie.
Dominika
18.01.2022
Każdy ma swoją cenę…. Pieniądze dają chwilowe szczęście w jednej chwili można wszystko stracić. Ciekawa książka, pokazuje historie, które nie są powodem do dumy. Czyta się ją dość dobrze, prostu język, daje naprawdę do myślenia.
Zoja
14.01.2022
Po przeczytaniu tej książki czuje jakiś niedosyt. Spodziewałam się czegoś więcej. Te dziewczyny kąpały się w luksusach ale własnych życiowych tragedii. Czekałam na większe rozwinięcie historii kilku dziewczyn a wszystko się urywało w niczym. Nie mówię tu o nagłym zakończeniu owego "interesu" ale niektóre historie mogły zostać bardziej rozwinięte bo ciekawią.
  • 1
  • 2