Dziewięć losów - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Oceń w Polcecacie-Pomagacie dziewięć losów danielle steel

Dziewięć losów

Danielle Steel

Znak Literanova
2021


Gdzie kupię

Mary Margaret dorastała w cieniu żałoby. Jej ojciec, nieustraszony pilot sił powietrznych, zginął, gdy dziewczynka miała dziewięć lat. Matka Mary, usiłując poskładać złamane życie, ostrzegała córkę przed zbyt śmiałymi mężczyznami. Dziewczyna nauczyła się za wszelką cenę unikać ryzyka.

Za radą matki Mary zrezygnowała z magii pierwszej miłości do chłopca zbyt szalonego, by dać jej poczucie bezpieczeństwa. Wybrała małżeństwo z dobrym, statecznym mężczyzną i znalazła szczęście jako żona i matka. Aż zdarzyła się tragedia…

Teraz Mary postanawia stawić czoła lękom. Wyrusza w szaloną podróż z San Francisco do Rzymu, Paryża i Monako. Ale kiedy na swojej drodze spotyka tego przyprawiającego o dreszcz mężczyznę, którego przez lata próbowała zapomnieć, kobieta jest przerażona. Szaleńczy pęd do miłości może zakończyć się katastrofą…

Ale Mary nie wie, że los zaskoczy ją w najbardziej zdumiewający sposób, gdy sama będzie balansować między niebezpieczeństwem a odwagą, między rozwagą a miłością.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4 / 5
4 ocen
1 recenzji
5 2
4 1
3 0
2 1
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ewelina
15.01.2022
uwielbiam czytac ksiazki a ten autorki lube najbardziej sa z zycia wziete ciekawe wciagaja czytelnika do samego konca.polecam bardzo.