Oceń w Polcecacie-Pomagacie Fallen Princess Mona Kasten

Fallen Princess

Mona Kasten

Jaguar
2024

#YA

Gdzie kupię

Życie siedemnastoletniej Zoey King staje na głowie, gdy okazuje się, że przewidziała śmierć szkolnego kolegi. Okazuje się, że zamiast daru uzdrawiania, jaki powinna odziedziczyć po słynnej matce, ma predyspozycje do magii śmierci, jest banshee, szyszymorą. Wstrząśnięta tym odkryciem musi przenieść się na inny wydział Evefall Academy. Przydzielony jej mentor, Dylan Dae Park, jest Żniwiarzem, który jednym dotknięciem potrafi wyrwać z człowieka duszę. Ma pomóc Zoey w oswojeniu się z nowoodkrytymi zdolnościami. Jednak śmierć kolegi nie daje jej spokoju. Gdy postanawia przyjrzeć się dokładniej tej sprawie, stopniowo odkrywa, że sporo osób z akademii ma coś do ukrycia i pilnie strzeże swoich mrocznych tajemnic. A przede wszystkim Dylan, na widok którego jej serce zaczyna bić szybciej…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.7 / 5
3 ocen
2 recenzji
5 2
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Sandrabooks
15.05.2024
"Fallen Princess" to kolejna poruszająca i wciągająca powieść autorstwa Mona Kasten. Książka kontynuuje historię bohaterów znanych z poprzednich tomów serii, przenosząc czytelnika w świat emocji, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Dawn, musi zmierzyć się z przeszłością i konsekwencjami swoich wyborów, gdy niespodziewanie powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Kasten mistrzowsko kreuje realistyczne postaci i trzyma napięcie na wysokim poziomie przez całą książkę, serwując czytelnikowi zarówno romantyczne momenty, jak i dramatyczne wydarzenia. "Fallen Princess" to nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o odwadze, przebaczeniu i znalezieniu drogi do szczęścia pomimo przeciwności losu. Dla fanów literatury romantycznej ta książka będzie prawdziwym klejnotem w koronie.
Diana
07.05.2024
" Fallen Princess" to nie tylko przepięknie oprawiona okładka i brzegi. To historia młodej dziewczyny u progu dorosłości, która musi mierzyć się z przeciwnościami losu. A ten jej nie oszczędza. Wychowywana do swojej roli w rodzinie i społeczeństwie nagle musi przewartościować cały swój świat, który od teraz wiązał się będzie z obcowaniem ze śmiercią. Świat fantastyczny bardzo dobrze zbudowany, a co najważniejsze, ciekawy. Wątek romantyczny – nieprzekombinowany i nie grający głównej roli w historii. O wiele bardziej podkreślona rola i siła przyjaźni w życiu młodego człowieka oraz zmagania się z przeciwnościami losu i zdradą najbliższych. Bardzo przyjemna młodzieżówka, która wciągnie również starszych czytelników!