gate wiśniewski

Gate

Janusz Leon Wiśniewski

Wielka Litera
2022


Gdzie kupię

Miłość, która spada na człowieka w niewłaściwym momencie życia.

I nowy początek, który pojawia się, gdy wszystko wydawało się już skończone.

Sopocki hotel Grand ich połączył. Życie rozdzieliło. Nie przeczuwają, że spotkają się ponownie. Lotnisko stanie się poczekalnią przed rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu. Konfesjonałem, w którym wyznają swoją prawdę. I rozdrożem, gdzie będą musieli dokonać wyboru: czy żyć przeszłością i wspomnieniami, czy wyruszyć na spotkanie nieznanego.

Pełna czułości opowieść o ludziach, którym przytrafiło się życie, ze wszystkimi odcieniami szczęścia i cierpienia. To historie o tym, że los potrafi upomnieć się o nas w najmniej oczekiwanym momencie, by wyrównać rachunki.

Janusz Leon Wiśniewski po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w opisywaniu tego, co wydarza się między dwojgiem bliskich sobie ludzi.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3 / 5
5 ocen
1 recenzji
5 0
4 2
3 2
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Zuzanna
14.04.2022
Gate to piękna książka o ludziach i o ich historiach. O miłości, pragnieniach i niepowodzeniach. O odbijaniu się od dna i radzeniu sobie po własnych tragediach. To historia pełna woli walki i życia mimo trudności. Czasami odnajdujemy w sobie tę siłę, czasami znajdujemy się po prostu w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu, a jeszcze innym razem to ktoś nam pomaga. Losy bohaterów splatają się i mijają tworząc wspaniałą opowieść.