Gwiazdkowy Prosiaczek - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
gwiazdkowy prosiaczek j.k. rowling

Gwiazdkowy Prosiaczek

J.K. Rowling

Media Rodzina
2021


Gdzie kupię

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…”

„Gwiazdkowy Prosiaczek” to emocjonująca i podnosząca na duchu powieść przygodowa o więzi chłopca i jego ukochanej przytulanki oraz o tym, na jak wiele potrafi się on zdobyć, by odzyskać swój skarb. To książka jednotomowa, niepowiązana z wcześniejszymi utworami J.K. Rowling, skierowana do dzieci w wieku 8+.

Tę powieść pióra autorki zaliczanej do największych pisarzy świata pokochają całe rodziny.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
11 ocen
7 recenzji
5 10
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ewa
15.11.2021
Co ja mogę napisać ??Kupiłam książkę mojemu wnuczkowi(8 lat,bardzo lubi czytać) i… wypieki na policzkach,łapki przyklejone do książki i tyle było mojej radości z przyjazdu na weekend wnuczka do babci.
Ania
07.11.2021
Ksiazka ciekawa nie tylko dla dzieci ale takze dla doroslych . To pokazuje nam swiat naszej wyobrazni o przyjazni i relacji czlowieka z maskotka . Bardzo mi sie podobalo
antysia_1
07.11.2021
To świetna książka nie tylko dla dzieci 8+ ale też młodszych. Mój synek słuchał jej jak zaczarowany. Od tamtej pory dba o swoje pluszaki i codziennie sprawdza czy ma wszystkie przytulanki do spania 😊 To piękna i przejmująca książka, która zabiera nas, małych i dużych, w zaczarowany świat.