Gwiazdkowy Prosiaczek - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
gwiazdkowy prosiaczek j.k. rowling

Gwiazdkowy Prosiaczek

J.K. Rowling

Media Rodzina
2021


Gdzie kupię

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…”

„Gwiazdkowy Prosiaczek” to emocjonująca i podnosząca na duchu powieść przygodowa o więzi chłopca i jego ukochanej przytulanki oraz o tym, na jak wiele potrafi się on zdobyć, by odzyskać swój skarb. To książka jednotomowa, niepowiązana z wcześniejszymi utworami J.K. Rowling, skierowana do dzieci w wieku 8+.

Tę powieść pióra autorki zaliczanej do największych pisarzy świata pokochają całe rodziny.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
11 ocen
7 recenzji
5 10
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Marilka123
06.11.2021
,Gwiazdkowy Prosiaczek' to piękna i magiczna książka dla dzieci. Zachwycająca historia świąteczna przeplatana pięknymi ilustracjami. Główny bohater Jack ma przytulankę, którą nazwał Daj Prosia. Zabawka jest jego najlepszym przyjacielem której powierza wszystkie swoje sekrety. Pewnego dnia życie chłopca się zmieni i traci ukochaną maskotkę. Nowa zabawka którą dostaje w zamian nie podoba mu się bo przecież żadna inna nie zastąpi jego ukochanej PD. W wigilijną noc kiedy właśnie zdarzają się cuda Gwiazdkowy prosiaczek ożywa i postanawia zabrać chłopca w niesamowitą podróż do Krainy Zgub. Czy Jack odnajdzie swojego przyjaciela i odkryje tajemnice jakie skrywa Kraina Zgub? Ta książka to nie tylko opowieść o dziecku i jego ukochanej zabawce którą za wszelką cenę próbuje odnaleźć. To opowieść o miłości ,pięknej przyjaźni i poświęceniu. Historia ukazująca jak bolesna bywa strata kogoś ukochanego.