jack reacher elita zabójców lee child amazon

Jack Reacher. Elita zabójców

Lee Child

Wydawnictwo Albatros
2023


Gdzie kupię

Powieść, na podstawie której powstaje drugi sezon popularnego i cenionego serialu „Reacher”.

W roli głównej charyzmatyczny Alan Ritchson, który zaskarbił sobie sympatię zarówno wieloletnich czytelników Lee Childa, jak i nowych fanów serii o Jacku Reacherze. Już wkrótce na platformie Amazon Prime!

Z Jackiem Reacherem się nie zadziera. Żadnego telefonu, żadnego adresu. Po odejściu z armii Jack Reacher żyje tak, by nie zostawiać śladów. Ale pewnego dnia na jego koncie pojawia się 1030 dolarów. Nawet się nie zastanawia, skąd się wzięły. Wie, że dopadła go przeszłość. 10-30 to kod, jakim posługiwali się członkowie specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. I robili to wtedy, kiedy potrzebowali pomocy. Niestety, dla niektórych z nich pomoc przyszła za późno. Na pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy, a inni stają się zwierzyną, na którą polują profesjonaliści. Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmem… Będzie musiał połączyć siły z kolegami z wojska, by ocalić żywych, pogrzebać zmarłych i rozwikłać tajemnicę, którą z każdym dniem spowija coraz głębszy mrok.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
10 ocen
8 recenzji
5 10
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Mania
30.01.2024
Miłośników Jacka nie trzeba zachęcać do przeczytania tej pozycji. Kto dopiero zaczyna przygodę z tym bohaterem, a lubi wartką akcję, wyraziste i charakterne postaci, przepadnie pod urokiem Jacka. Mamy tu Rechera x4 – z trójką swoich byłych wspólpracowników i przyjaciół jednoczesnie rozprawia się ze złem tego świata. Oj dzieje się.
Arcadiom36
22.01.2024
Wciągająca od początku do końca. Reacher w formie, pokazuje co znaczy zajść mu za skórę. Pełno zwrotów akcji i dynamicznych sytuacji. Warto przeczytać
Korba 76
21.01.2024
Zarąbista sensacja. Polecam