lee child jack reacher 2022

Jack Reacher: Poziom śmierci

Lee Child

Albatros
2022


Gdzie kupię

Jack Reacher zagości na srebrnych ekranach już w 2022 roku!

I nie spodziewajcie się Toma Cruise’a, ale wysokiego barczystego blondyna, który dokładnie odpowiada wyglądowi Jacka Reachera z genialnych książek Lee Childa!

Serial będzie można oglądać na platformie Prime Video. W roli głównej Alan Ritchson. Producentem serialu jest sam Lee Child!

W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym.
Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.
Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 3
4 0
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Prezesowa
16.02.2022
Mam bardzo mieszane uczucia po przeczytaniu pierwszej części przygód Jacka Reachera. Z jednej strony faktycznie Child zbudował porządną intrygę, akcja się rozpędzała, kilka plot twistów na końcu też się pojawiło. Ale… postać głównego bohatera tak mnie drażniła, że raczej nie sięgnę po kolejne części. Wiadomo, że protagonista zwykle jest kreowany jak najlepiej, ale tutaj mamy gościa, który wszystko wie najlepiej, jest najsilniejszy, generalnie mózg i mięśnie 100/100. Serio, autor mógł nieco przystopować.
Matgosia12
10.02.2022
Każda książka Lee jest wyjątkowa. Jednak to Jack Reacher jest moja ulubiona. Fabula która rozkręca się z każdą przeczytaną kartką-miasto skrywające wiele sekretów. Polecam książkę czyta się jednym tchem! Nie ma nudy❤️