Oceń w Polcecacie-Pomagacie Jak wykorzystywać prawa umysłu Joseph Murphy

Jak wykorzystywać prawa umysłu

Joseph Murphy

Świat Książki
2024


Gdzie kupię

,,Jak wykorzystywać prawa umysłu” to jedna z najlepszych książek doktora Murphy’ego, dorównująca jego klasycznej ,,Potędze podświadomości”. Wyjaśnia różnicę między umysłem świadomym i podświadomym oraz sposób, w jaki oba współpracują, tworząc rzeczywistość człowieka.

Podobnie jak w innych książkach Murphy’ego, podane są przykłady tego, jak ludzie pokonywali problemy lub urzeczywistniali swoje pragnienia, zmieniając zdanie poprzez wiarę, afirmację i wizualizację. Rozdziały dotyczą uzdrawiania, modlitwy, nastawienia na duchowość, kreatywności myśli, znaczenia zła, sensu życia, kontrolowania własnych lęków, mocy sugestii oraz małżeństwa, seksu i rozwodu.

Autor swoim bardzo czytelnym i wciągającym stylem pokazuje, jak używać obu faz umysłu synchronicznie, harmonijnie i spokojnie, aby wprowadzić do naszego życia równowagę, zdrowie i obfitość. Wyjaśnia również, że wypowiedzi biblijne to przypowieści, alegorie, metafory, porównania i tajemnicze wypowiedzi, dlatego nie należy ich rozumieć dosłownie. Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy jesteśmy dziećmi nieskończoności, urodzonymi, aby zwyciężać i żyć w radosnym oczekiwaniu na to, co najlepsze.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.7 / 5
3 ocen
1 recenzji
5 0
4 2
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Dor_ma
19.05.2024
Książka ciekawa. Jednak nie dla wszystkich. Najlepiej sprawdzi się dla ludzi wierzących, pokładających ufność w Bogu lub chcących się nawrócić. Nie czytałam opisu książki, więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Autor przekonuje do swoich poglądów. Na razie nie jestem w stanie stwierdzić, czy to co przeczytałam wpłynie na moje poglądy.