52 tygodniowy plan joseph murphy

Jak wyzwolić moc twojej podświadomości: 52-tygodniowy plan

Joseph Murphy

Świat Książki
2023


Gdzie kupię

„Jak wyzwolić moc twojej podświadomości. 52-tygodniowy plan”

Osobisty przewodnik dla osób chcących prowadzić szczęśliwsze, bogatsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

W książce znajdziesz 52 afirmacje, każdą należy stosować przez tydzień. Umożliwią ci one osiągnięcie poprawy we wszelkich dziedzinach życia takich jak zdrowie, majątek, związki, małżeństwo i praca zawodowa. Każda z afirmacji jest uzupełniona komentarzem. Dzięki nim lepiej sobie wyobrazisz i docenisz nową rzeczywistość, której niebawem zaczniesz doświadczać.

Stosując się do prezentowanych w książce porad, możesz przestać być ofiarą okoliczności i stać się panem twego losu. Nauczysz się, jak ujarzmić potęgę twego umysłu oraz otaczające cię nieskończone zasoby, dzięki czemu staniesz się tym, kim chcesz, oraz będziesz robił i otrzymywał cokolwiek zechcesz.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

2.5 / 5
2 ocen
1 recenzji
5 0
4 0
3 1
2 1
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Pozytywny_wolumin
01.01.2024
"Jak Wyzwolić Moc Twojej Podświadomości" oferuje pełen rok przemyślanych i praktycznych kierunków, prowadząc czytelnika przez transformacyjną podróż ku lepszemu życiu. Autor w sposób zwięzły i skuteczny prezentuje 52-tygodniowy plan, który inspiruje do głębokiego zrozumienia i wykorzystania potencjału podświadomości. Podobnie jak „ Potęga podświadomości”, jestem sceptyczna do owego życiowego podejścia.