kasia na kryzys Katarzyna Miller

Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?

Katarzyna Miller

Zwierciadło
2022


Gdzie kupię

Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?

Kryzys to naturalna część życia. Ważne by umieć się z nimi uporać.

W życiu każdego człowieka pojawiają się kryzysy. Nie sposób ich uniknąć. I nie o tym zresztą jest ta książka. Kasia na kryzys to na poradnik na czasy życiowych zakrętów, których czasami jest mniej, a czasami – bardzo wiele.

Psychoterapeutka Katarzyna Miller i dziennikarka Joanna Olekszyk rozmawiają m.in. o tym jak zachowywać się w obliczu kryzysu i spowodować, by został rozwiązany w sposób dla nas korzystny. Dlaczego warto pokonywać lęk i stawiać czoła problemom. I wreszcie jak postępować tak, by życiowy bilans był dodatni.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 2
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Michalina
30.06.2022
Bardzo polecam książkę,bo pomaga w uświadomieniu prawdy o sobie samej i innych. Ja w tej książce znalazłam kojenie i sposób na wyjście z moich problemów. Książka daje konkretne wskazówki jak walczyć z lękiem.
Prezesowa
09.06.2022
"Kasia na kryzys" to wywiad rzeka tytułowej psychoterapeutki, pani Katarzyny Miller, oraz dziennikarki Zwierciadła, Joanny Olekszyk. Czuć chemię między kobietami, co z pewnością wpływa na fakt, iż lekturę dosłownie się wciąga. Wiele tematów jest niezwykle aktualnych, choćby w dobie pandemii czy wojny na Wschodzie. Jest jednak pewne "ale". Osobiście, ze względu na wartości czy przekonania, nie mogę polecić lektury z czystym sumieniem. Rzecz jasna, autorka może mieć swoje zdanie, niemniej czuć pewne ocenianie tych, którzy uważają inaczej. Najmocniej uderzyła mnie opinia na temat zdrad. Owszem, pani Miller słusznie zauważa, że sami zdradzamy oszukując czy obiecując złote góry bliskim, szefowi, itp., jednak uznanie zdrady fizycznej za błahostkę i krytykowanie osób, które po zdradzie kończą związki, uznałam za pewną przesadę. Generalnie sporo wartościowych treści, jednak trzeba mieć na względzie mocne uderzanie w tony lewicowe.