nicholas sparks kraina marzeń

Kraina marzeń

Nicholas Sparks

Wydawnictwo Albatros
2022


Gdzie kupię

Nowa powieść mistrza literatury obyczajowej.

Przejmująca historia o miłości. A także o tym, że dla spełnienia wielkich marzeń warto jest zaryzykować wszystko. I o tym, że nie można uciec od własnej przeszłości.

Colby Mills marzył o karierze muzyka, dopóki śmierć wujka, u którego się wychowywał, nie zmusiła go do zrezygnowania z tych aspiracji. Teraz prowadzi małą rodzinną farmę w Karolinie Północnej. Chcąc oderwać się od domowych obowiązków, jedzie na Florydę i spontanicznie wychodzi na scenę w barze w St. Pete’s Beach. I wtedy spotyka pewną dziewczynę, a jego świat wywraca się do góry nogami. Czy życie na odziedziczonej farmie to jedyna przyszłość, jaka go czeka?

Morgan Lee, córka zamożnych lekarzy z Chicago, ukończyła studia muzyczne w prestiżowym college’u. Zamierza wyjechać do Nashville – miasta, w którym bije serce amerykańskiej muzyki – i stać się gwiazdą estrady.

Tymczasem Beverly rozpoczyna zupełnie inną przygodę. Wraz z sześcioletnim synem ucieka od męża ze skłonnością do przemocy i stara się wiązać koniec z końcem w niewielkim miasteczku z dala od utartych szlaków. Kiedy kończą się jej pieniądze, a niebezpieczeństwa zdają się czyhać na każdym kroku, podejmuje niezwykle trudną decyzję, która obróci wniwecz wszystko, co kobieta uważała dotąd za pewnik.

Wkrótce drogi tej trójki skrzyżują się, a ich życie zmieni się na zawsze. I wszyscy troje będą mogli się przekonać, czy marzenia o lepszym życiu są w stanie przezwyciężyć brzemię przeszłości…

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.6 / 5
7 ocen
4 recenzji
5 5
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

natallla7
08.11.2022
Nicholas Sparks jak wiadomo, jest mistrzem romantycznych historii. Po przeczytaniu kolejnej jego powieści, nie mam co do tego żadnych złudzeń. „Kraina marzeń” to historia dwóch postaci, podzielona na części, które czytamy naprzemiennie. Ciężko wybrać, która opowieść jest ciekawsza. *Opis książki* Część 1: Colby Mills jest młodym farmerem, który wyjeżdża na wakacje na Florydę. Chłopak wieczorami gra na gitarze i śpiewa w klubie na plaży. Poznaje utalentowaną Morgan, która chce rozpocząć karierę muzyczną. Miłość do muzyki zawsze łączy ludzi, ale czy wakacyjny romans ma szansę przetrwać? Część 2: Beverly ucieka z synkiem przed mężem tyranem. Pokonują mnóstwo kilometrów, ukrywają się i boją o swoją przyszłość. Mąż kobiety jest bardzo wpływowy i ma dostęp do wszystkich informacji. Czy uda im się wieść spokojne życie w ukryciu? Obie historie łączą się w najmniej oczekiwanym monecie. Nigdy nie domyśliłabym się, co wspólnego mają ze sobą te dwie postacie. *Moja opinia* Jestem zakochana w powieściach Nicholasa Sparksa i z przeczytaniem każdej kolejnej, utwierdzam się w przekonaniu, że jest on jednym z moich ulubionych autorów. Niespodziewany zwrot akcji, połączenie dwóch zupełnie innych historii, wywoływanie w czytelniku wielu sprzecznych emocji. To wszystko znajdziecie w książce „Kraina marzeń”. Sparks zawsze chwyta za serce, a jego powieści na długo zostają w mojej pamięci. Książka „Kraina marzeń” została wydana w trzech egzemplarzach. Różowa okładka (w poście) jest w miękkim wydaniu, niebieska w twardym, różowa z czarną wstawką w wersji pocket. Wszystkie zachwycają tak samo! Rate: 10/10 ⭐️
  • 1
  • 2