jo nesbo krwawy księżyc

Krwawy księżyc

Jo Nesbo

Dolnośląskie
2022


Gdzie kupię

Czy Harry Hole jest do kupienia?

Życie Harry’ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może mieć śmiertelne konsekwencje. Harry wyrywa się z alkoholowego ciągu, żeby ratować nową znajomą z rąk kartelu narkotykowego.

W tym czasie w Oslo zostają zamordowane dwie dziewczyny. Główny podejrzany – potentat na rynku nieruchomości – wynajmuje Harry’ego, by udowodnił jego niewinność. Jeśli w ciągu dziesięciu dni uda się doprowadzić do wykrycia zabójcy, detektyw zdobędzie pieniądze, którymi spłaci dług Lucille.

Hole tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Zegar tyka bezlitośnie, Harry popełnia błędy, morderca bawi się ze wszystkimi w kotka i myszkę. A nad Oslo niebawem wzejdzie Krwawy Księżyc…

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.7 / 5
6 ocen
3 recenzji
5 4
4 2
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Janina
21.12.2022
Wielki powrót Nesbo! Z przyjemnością przeczytałam tę powieść. Pełna napięcia!
Ksawery
15.12.2022
Nesbo idealny na zimę!
Mariola
13.12.2022
Jak każda książka Jo Nesbo z serii , gdzie Harry to główny bohater : "zły"policjant , który dzięki swoim niekonwencjonalnym metodom, dociekliwości i poświęceniu dla ukarania przestępców osiąga swój cel . Nie jest grzecznym człowiekiem, ma swoje za uszami przez co każda sprawa ,którą prowadzi to niesamowita historia mająca swoje odbicie w jego osobistym życiu. Serdecznie polecam.