kukułcze jajo camilla lackberg

Kukułcze jajo. Fjällbacka. Tom 11

Camilla Läckberg

Czarna owca
2023


Gdzie kupię

Miasteczkiem wstrząsa wiadomość o dwóch zbrodniach. Ktoś bestialsko morduje znanego fotografa przygotowującego właśnie swoją wystawę w miejscowej galerii. Dwa dni później do strasznej zbrodni dochodzi na pobliskiej wysepce, gdzie sławny pisarz pracuje nad dziesiątym tomem swojej powieści. Obie sprawy prowadzi Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu Tanumshede i nic nie wskazuje na to, żeby zbrodnie były ze sobą powiązane.

W tym samym czasie Erica Falck próbuje udokumentować zagadkowe morderstwo, do którego doszło prawie czterdzieści lat wcześniej w Sztokholmie. Wkrótce okazuje się, że nici z przeszłości sięgają obecnych czasów, na które długi cień rzucają dawne grzechy…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.8 / 5
8 ocen
7 recenzji
5 6
4 2
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Danusia
21.10.2023
Książki Camilli Lackberg, to jest coś po co sięgam w ciemno, szczególnie seria o Fljabace. Na Kukułcze jajo czekałam bardzo długo. Nie zawiodłam się. Goraco polecam.
Marta
06.10.2023
Tej autorki nie trzeba reklamować. Jak zawsze staje na wysokości zadania , nie ma ci zdradzać fabuły po prostu trzeba zacząć czytać i dać się wciągnąć głeboko w świat czasami nieprzewidywalny i bardzo zaskakujący. Czasami okrutny chociaż jest on często tuż obok nas
Anna
02.10.2023
Dzieje Fjällbacki śledzę od pierwszego tomu i bardzo chętnie do nich wróciłam. Kukułcze jajo trzyma poziom poprzednich tomów. Erika i Patrik niezmiennie bawią i rozczulają swoim związkiem i rodzicielstwem. Kristina również stara się nie zejść na drugi plan i robi rewolucję w otoczeniu swojego ukochanego syna. Sam wątek kryminalny jest dobrze zbudowany i fajnie prowadzony. Miałam pewne podejrzenia co do mordercy, jednak potwierdził się tylko przewidywany przeze mnie motyw. Jeśli podobały wam się poprzednie tomy – ten również skradnie wasze serce!