lider 2.0 Bernardo Stamateas

Lider 2.0

Bernardo Stamateas

Bellona
2024


Gdzie kupię

Lider: przywódca, szef, autorytet. To osoba, która zarządza władzą udzieloną mu przez zespół i wykorzystuje ją do osiągnięcia celu zespołu. Bez lidera grupa nie jest w stanie funkcjonować. Bycie liderem to dar, umiejętność, z którą niektórzy się rodzą, a inni nie. Ale można się tego nauczyć.

W tej książce Bernardo Stamateas przedstawia zasady i praktyczne narzędzia, które pomagają pokonać przeciwności losu i poprawić komunikację w zespole, zaangażowanie i wydajność.

Zarządzaj mocą, którą dają ci ludzie,
Odpowiednio wydawaj polecenia,
Skutecznie przekazuj innym wiedzę, ale i cały czas się ucz,
Zbuduj świetny zespół.
Pomóż grupie uwolnić pełny potencjał i razem osiągnijcie nadzwyczajny sukces!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4 / 5
3 ocen
1 recenzji
5 0
4 3
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Natalia
28.03.2024
Wiesz, że możesz zrobić to lepiej? Lider 2.0 to książka światowej sławy terapeuty, psychologa, specjalisty od samorozwoju Bernarda Stamateasa. Lider to osoba, która przewodzi zespołowi, zarządza władza, którą otrzymał od tego zespołu i wykorzystuje ją, aby osiągnąć ich wspólny cel. Wspomniana władza nie polega na wydawaniu poleceń, a na podejmowaniu decyzji. W momencie, gdy lider ma jasną wizję, czyli wie, dokąd zmierza, może władzę sprawować. W książce znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak np.: -Dlaczego zawsze czuje się niezadowoly jako lider? - Jak mogę postawić granicę osobom problematycznym? - Jak zmotywować osobę niezaangażowaną? - Jak wskazać błąd osobie na tym samym stanowisku? Jeżeli zastanawiasz się, jak możesz poprawić swoją pracę lidera, albo chcesz zrozumieć lepiej osobę, którą postawiono na tej pozycji, to ta książka jest dla Ciebie. Napisana w jasny, konkretny i spójny sposób. Czuć, że autor doskonale zna się na rzeczy, a pozycja ta doskonale zbiera wszystkie najważniejsze informacje.