lost friends 2 aleksandra negrońska

Lost Friends 2, tom 8

Aleksandra Negrońska

NieZwykłe
2024

#YA

Gdzie kupię

Ostatni tom serii „Friends”!
Michael znajduje się w trudnej sytuacji. Po tragicznej śmierci rodziców ośmioletniego Nicolasa, zamiast wrócić do Anglii, podejmuje odważną decyzję – zostaje w Nowym Jorku, ponieważ jest jedyną osobą, która może zająć się osieroconym chłopcem.
Do Stanów przyjeżdżają rodzice Michaela, pragnący pomóc synowi w opiece nad Nicolasem. Rozważają adopcję chłopca, jednak mają poważne obawy – nazwisko rodziny Torres nie cieszy się dobrą sławą. Czy ich reputacja może stanowić dla ośmiolatka przeszkodę w drodze do szczęścia?
W międzyczasie pozostali członkowie grupy przyjaciół również muszą się zmierzyć z własnymi wyzwaniami. Wkraczając w dorosłość, zmagają się z przełomowymi decyzjami, które nie tylko zmieniają ich życie, ale także wymagają od nich odwagi i siły.
Młodzi celebryci, którzy wydawali się rozwiązać już wszystkie problemy, odkryją, jak skomplikowane może być wejście w dorosły świat.
Czy wszyscy przyjaciele z ekipy zdołają wydostać się ze stworzonych przez siebie pułapek i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny?
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Opis wydawcy.

0 ocen
0 recenzji
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ