mały książę de saint-exupery wydanie 2023

Mały Książę

Antoine De Saint Exupery

SBM
2023


Gdzie kupię

Specjalna edycja klasyki literatury – Mały Książę Antoine’a de Saint- Exupéry – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.

Niezwykłe spotkanie w środku pustyni – pilot, który wraz ze swym samolotem spadł z nieba, mały przybysz z nieznanej planety i tajemniczy lis. Oto opowieść o dorastaniu do wiernej miłości, przyjaźni, lojalności i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
45 ocen
38 recenzji
5 43
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Pozytywny_wolumin
01.01.2024
"Mały Książę" to niezwykła opowieść, pełna mądrości ukrytej w prostocie. Antoine de Saint-Exupéry mistrzowsko prowadzi czytelnika przez krainę marzeń, odkrywając piękno przyjaźni i ludzkich relacji. Ta klasyczna książka porusza serce i skłania do refleksji nad istotą życia.
Magdalena
01.01.2024
Bajki mają wielka moc. Ale czy to naprawdę bajka? Czy chłopiec to postać fikcyjna? Uwielbiam ta książkę a chodząc do szkoły często z niej korzystałam pisząc rozprawki, opowiadania. Tak zwany pewniak. Najbardziej do mnie trafią zawsze opis przyjaźni. Polecam do przeczytania jeszcze raz i kolejny
Monika
28.12.2023
Książka dzieciństwa która towarzyszy mi w całym życiu i z wiekiem okazała się książka dla dorosłych,która zawiera tyle mądrości dorosłego dziecka🙂