mały książę de saint-exupery wydanie 2023

Mały Książę

Antoine De Saint Exupery

SBM
2023


Gdzie kupię

Specjalna edycja klasyki literatury – Mały Książę Antoine’a de Saint- Exupéry – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.

Niezwykłe spotkanie w środku pustyni – pilot, który wraz ze swym samolotem spadł z nieba, mały przybysz z nieznanej planety i tajemniczy lis. Oto opowieść o dorastaniu do wiernej miłości, przyjaźni, lojalności i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
47 ocen
40 recenzji
5 45
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Laurix
16.05.2024
Książka dzieciństwa. Wiele przyjemnych wspomnień związanych za tą książką.
Julita
27.04.2024
"Mały Książę" to fenomen na skalę światową, kształtuje pokolenia ludzi. Książka mimo, że została wydana w 1943 roku jest nadal świeża i aktualna. Opowiada o chłopcu, który wyrusza w podróż po planetach, gdzie odkrywa czym jest sens życia oraz jego brak. Pokazuje nam czym jest samotność. Uczy nas wrażliwości i miłości do innych ludzi.
Pozytywny_wolumin
01.01.2024
"Mały Książę" to niezwykła opowieść, pełna mądrości ukrytej w prostocie. Antoine de Saint-Exupéry mistrzowsko prowadzi czytelnika przez krainę marzeń, odkrywając piękno przyjaźni i ludzkich relacji. Ta klasyczna książka porusza serce i skłania do refleksji nad istotą życia.