misterium Dean Koontz

Misterium

Dean Koontz

Albatros
2023


Gdzie kupię

Bestseller Amazona, „Wall Street Journal” i Usa Today.

Niezwykły thriller mistrza suspensu Deana Koontza.

Jedenastolatek, jego matka i niezwykły pies stawiają czoła pierwotnym siłom zła.
Człowiek, który nie cofnie się przed niczym, by sprowadzić na świat zagładę. I chłopiec, który ma moc, by ten świat ocalić.

Woody Bookman nie wypowiedział ani słowa przez jedenaście lat życia. Nawet wtedy, gdy jego ojciec zginął w tajemniczym wypadku. Ani wtedy, gdy jego matka, Megan, mówi mu, że go kocha. Dla Megan ważne jest, by jej syn był bezpieczny i szczęśliwy. Ale Woody wierzy, że za śmiercią jego ojca stało nieznane zło, które teraz czyha na niego. Nie wie jednak, że w jego myśli wsłuchuje się nieznany mu sojusznik, który również komunikuje się bez słów.

Kipp, wyjątkowo utalentowany pies o sercu równie złotym, co nazwa jego rasy, jest bezgranicznie oddany ludziom. Wie, że przerażające podejrzenia chłopca nabrały już realnego kształtu. Musi odnaleźć Woody’ego, zanim będzie za późno. Tylko razem będą mogli stawić czoła zagadkowemu przeciwnikowi, który nie zna litości, zgromadził wielu sprzymierzeńców i nie cofnie się przed niczym, by wcielić w życie swój zdeprawowany plan.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.2 / 5
5 ocen
2 recenzji
5 2
4 2
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Detal
09.08.2023
Misterium" autorstwa Deana Koontza to powieść, która wciąga czytelnika w świat tajemniczych zdarzeń, nadprzyrodzonych mocy i emocjonującej walki dobra ze złem. Koontz znakomicie balansuje między elementami thrillera a nadnaturalnymi elementami, tworząc opowieść, która trzyma w napięciu od pierwszych stron.Głównym bohaterem jest dziennikarz, który wyrusza na poszukiwanie prawdy za sprawą serii tajemniczych zgonów. W miarę jak fabuła się rozwija, czytelnik zostaje wciągnięty w świat tajemniczych istot i zdarzeń, które wykraczają poza zwykłą rzeczywistość. Akcja jest pełna zwrotów, a tempo narracji sprawia, że trudno oderwać się od książki.Dean Koontz eksploruje tematy związane z nadprzyrodzonymi zdolnościami, walką dobra ze złem oraz wpływem technologii na nasze życie. Jego styl pisania jest bogaty i barwny, a opisy scenerii oraz postaci potrafią wprowadzić czytelnika w malownicze otoczenie, tworząc wrażenie uczestnictwa w zdarzeniach."Misterium" to powieść dla osób, które lubią połączenie intrygi z elementami nadprzyrodzonymi. Koontz zachowuje odpowiedni balans między napięciem a głębokimi refleksjami, co sprawia, że ta książka wciąga, zaskakuje i zostawia wrażenie. Dla fanów autora i miłośników tego gatunku, "Misterium" jest kolejnym dowodem na zdolności Deana Koontza jako pisarza thrillerów o nadprzyrodzonych wymiarach.
Angelika
02.08.2023
Dla fanów tego gatunku książek idealna pozycja