moc przyciągania bogactwa joseph murphy

Moc przyciągania bogactwa

Joseph Murphy

Świat Książki
2022


Gdzie kupię

Masz prawo do bogactwa!

Książka autora bestsellera POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI Jak sprawić, by bogactwo płynęło do ciebie szerokim strumieniem?

Każdy chce być bogaty. Joseph Murphy opisuje prawdziwe źródła bogactwa i obfitości. Dostatek każdy nosi w sobie, nieważne czy w dobrych, czy złych czasach. Okoliczności życia nie mają na to wpływu.

Dlaczego jedni są smutni, a inni szczęśliwi?
Dlaczego niektórzy są radośni i żyją w bogactwie, a inni są ubodzy i wiecznie niezadowoleni?
Jak to się dzieje, że ktoś jest pełen obaw i strachu, a ktoś inny – wiary i pewności siebie?
Dlaczego jedni mieszkają w pięknych, wygodnych domach, a inni męczą się w niezwykle skromnych warunkach?
Czemu ktoś jest genialny w pracy, którą wykonuje, a ktoś inny całe życie się trudzi, ale nie osiąga niczego wartościowego?
Książka w prosty sposób wyjaśnia, dlaczego często spotyka nas odwrotność tego, czego pragniemy. Zawiera wiele łatwych do zastosowania technik i metod postępowania, aby osiągnąć prawdziwy dobrobyt.

Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

2 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 0
4 0
3 2
2 0
1 2

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Lilsta4004
29.06.2023
Według mnie nie jest to fajna książka czytając to miałam w głowie „czy ja w kółko czytam te same zdania?” Książka nie wniosła kompletnie nic do mojego życia a zajęła mi tylko 30-1h nie polecam😶
Zuzanna
09.10.2022
Chyba nie byłam docelowym odbiorcą tej książki. Pomijając zupełnie wiarę w przyciąganie podświadomością bogactwa czy dobra, moim zdaniem nie jest to dobra książka. Miałam wrażenie, że w kółko czytam te same zdania. Książka nie jest długa, a spokojnie mogłaby zająć jedną stronę. Przepełniona jest namawianiem na wiarę w swoją podświadomość i powtarzaniem, że wmawiamy sobie jedno, a w głębi wierzymy w co innego, dlatego nam się nie powodzi. Ta książka nie wniosła nic do mojego życia, poza utratą 30 minut na zapoznanie się z jej treścią