Niewidzialna - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Oceń w Polcecacie-Pomagacie niewidzialna danielle steel

Niewidzialna

Danielle Steel

Znak Literanova
2022


Gdzie kupię

Kiedy dosięgnie cię przeznaczenie, stawisz mu czoło czy uciekniesz?

Antonia miała nieszczęśliwe dzieciństwo – ojciec ją ignorował, a matka wpędzała w poczucie winy. Ostatecznie oboje rodzice ją odrzucili. Pozbawiona miłości i poczucia bezpieczeństwa dziewczyna nauczyła się zwracać na siebie jak najmniej uwagi. Gdy jest niewidzialna, nikt nie może jej zranić.

Od dziecka znajdowała pocieszenie w filmach i marzyła o napisaniu własnego scenariusza. Podczas letniej pracy w hollywoodzkim studiu poznaje słynnego reżysera i przestaje być niewidzialna. Mężczyzna chce zrobić z niej gwiazdę. Antonia nagle zostaje wystawiona na widok publiczny – zwłaszcza po tym, jak ona i reżyser zakochują się w sobie.

Kiedy dochodzi do tragedii, dziewczyna musi zdecydować, czy pozostanie w centrum uwagi, czy ponownie usunie się w cień. Czy zmierzy się ze swoimi demonami, czy ucieknie i schowa się przed światem?

To poruszająca historia kobiety, która musi zmierzyć się z bagażem swoich doświadczeń i zdecydować, czy pozostanie wierna sobie, czy jest skłonna zapłacić wysoką cenę, żeby spełnić swoje marzenia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
3 ocen
1 recenzji
5 2
4 0
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Basiak
10.05.2022
Fantastyczna historia można zamknąć się w izdebce i poczytać z naładowania baterii