steel odnaleźć ashley

Odnaleźć Ashley

Danielle Steel

Znak Literanova
2021


Gdzie kupię

Melissa prowadzi spokojne życie. Niegdyś autorka bestsellerów, dziś całą swoją energię wkłada w renowację wiktoriańskiego domu. Sześć lat wcześniej straciła syna i rozpadło się jej małżeństwo.

Kiedy informacje o pożarze, który grozi jej domowi, pojawiają się w telewizji, do bohaterki odzywa się jej siostra Hattie. Zanim Melissa wycofała się ze świata, kobiety były sobie bardzo bliskie. Teraz Hattie, zakonnica, pragnie pomóc siostrze wrócić do życia, choć oznacza to przywołanie najbardziej bolesnych wspomnień.

W wieku szesnastu lat ciężarna Melissa wyjechała do ponurego klasztoru w Irlandii. Tam urodziła i zostawiła dziecko, w ten sposób oszczędzając rodzinie wstydu. Hattie czuje, że musi wyruszyć w podróż, która zmieni ich życie. Chce odnaleźć córeczkę porzuconą przez jej siostrę.

„Odnaleźć Ashley” to porywająca powieść o dwóch silnych, odważnych kobietach, które bolesną stratę zamieniają w nowy początek. To historia rodziny, która jednoczy się po ujawnieniu mrocznych sekretów, i fascynująca opowieść o sile ludzkiego ducha.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.6 / 5
9 ocen
4 recenzji
5 6
4 2
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Wiktori
31.12.2021
Na wstępie chciałabym powiedzieć że książka szczerze mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Rzadko kiedy mamy do czynienia z powieścią która wciągnie nas w stu procentach, tak że nie będziemy potrafili się od niej oderwać. Ta książka nam to zafunduje. Opowieść o silnych oraz bardzo odważnych kobietach które nie poddały się nawet w bardzo ciężkich sytuacjach. Polecam całym sercem tą książkę i zachęcam do zakupu
Joanna
27.12.2021
Książki Danielle Steel czyta się z wielką przyjemnością. Nie można się oderwać do samego końca. Historia sióstr, które pomimo przeciwnościom losu nie poddają się. Książka warta polecenia.
Ania
22.12.2021
REWELACJA
  • 1
  • 2