Thomas Erikson otoczeni przez psychopatów

Otoczeni przez psychopatów. Jak rozpracować tych, którzy tobą manipulują

Thomas Erikson

Wielka Litera
2022


Gdzie kupię

Fenomenalny skandynawski poradnik, który opanował listy bestsellerów. Wiemy już, jak radzić sobie z idiotami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z psychopatami.

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny, energiczny, zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to, co chciałbyś właśnie usłyszeć, dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza, że jest w tym nutka fałszu, to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie, że aż psychopatycznie.

Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomi ci, jak psychopaci manipulują twoimi słabościami, aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego, którym typem osobowości jesteś, możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy, kto ma cechy psychopatyczne, od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałeś – w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół. Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Zrobią z tobą, co będą chcieli.

Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

3 / 5
3 ocen
1 recenzji
5 0
4 1
3 1
2 1
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Paulina91
12.05.2022
Książka sama w sobie może i jest ciekawa, jednak spodziewałam się po autorze troszkę więcej. Czytałam ją w sumie dość dawno, może gdybym znów do niej wróciła, spojrzałabym z innej perspektywy i zmieniła ocenę.