Pomiędzy siostrami - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
pomiędzy siostrami kristin hannah

Pomiędzy siostrami

Kristin Hannah

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik, Wielka samotność oraz Zimowy ogród. Wzruszająca, chwilami zabawna, momentami dramatyczna i pełna goryczy opowieść o życiu.

Czy może być coś wspanialszego niż miłość? A coś gorszego niż samotność?

Dramatyczne losy dwóch sióstr, które po latach odnajdują łączącą je niegdyś więź, są jeszcze jednym tego przykładem. Claire kocha i jest kochana; Meghann boi się bliskości, nie pozwala, by jej życiem rządziły emocje. Claire żyje skromnie, otoczona rodziną i przyjaciółmi; Meghann zajmuje luksusowy apartament, ale czuje się w nim obco i samotnie.

Nieoczekiwane wydarzenia w życiu Claire radykalnie zmieniają skalę wartości Meghann i ułatwiają jej rozliczenie się z przeszłością.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
11 ocen
5 recenzji
5 8
4 1
3 2
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Anna Jezioro
31.08.2021
Uwielbiam tą autorkę i tym razem mnie nie zawiodła.Ciekawa historia,poruszająca serce i zmysły,ważne że szcześciwe zakończenie.Polecam
Joanna Strach
12.08.2021
Cudowna historia dwóch sióstr, tak bardzo różnych pod względem charakterów, prowadzonego życia i priorytetów. To opowieść o bolesnych relacjach, dylematach i dokonywanych wyborach.
Joanna Banasiewicz
09.08.2021
Książka świetna pokazuje życie dwóch sióstr,każda inna i pragnąca czegoś przeciwnego.Obie dziewczyny zmagają się z życiowymi zakrętami.Pragna zupełnie innych wartości.Ksiazka świetna polecam
  • 1
  • 2