pomiędzy siostrami kristin hannah

Pomiędzy siostrami

Kristin Hannah

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik, Wielka samotność oraz Zimowy ogród. Wzruszająca, chwilami zabawna, momentami dramatyczna i pełna goryczy opowieść o życiu.

Czy może być coś wspanialszego niż miłość? A coś gorszego niż samotność?

Dramatyczne losy dwóch sióstr, które po latach odnajdują łączącą je niegdyś więź, są jeszcze jednym tego przykładem. Claire kocha i jest kochana; Meghann boi się bliskości, nie pozwala, by jej życiem rządziły emocje. Claire żyje skromnie, otoczona rodziną i przyjaciółmi; Meghann zajmuje luksusowy apartament, ale czuje się w nim obco i samotnie.

Nieoczekiwane wydarzenia w życiu Claire radykalnie zmieniają skalę wartości Meghann i ułatwiają jej rozliczenie się z przeszłością.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
11 ocen
5 recenzji
5 8
4 1
3 2
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Anna Jezioro
31.08.2021
Uwielbiam tą autorkę i tym razem mnie nie zawiodła.Ciekawa historia,poruszająca serce i zmysły,ważne że szcześciwe zakończenie.Polecam
Joanna Strach
12.08.2021
Cudowna historia dwóch sióstr, tak bardzo różnych pod względem charakterów, prowadzonego życia i priorytetów. To opowieść o bolesnych relacjach, dylematach i dokonywanych wyborach.
Joanna Banasiewicz
09.08.2021
Książka świetna pokazuje życie dwóch sióstr,każda inna i pragnąca czegoś przeciwnego.Obie dziewczyny zmagają się z życiowymi zakrętami.Pragna zupełnie innych wartości.Ksiazka świetna polecam
  • 1
  • 2