Joseph Murphy potęga podświadomości 2.0

Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał

Joseph Murphy, C. James Jensen

Świat Książki
2022


Gdzie kupię

Od publikacji pierwszego wydania w świecie sprzedano miliony egzemplarzy „Potęgi podświadomości” autorstwa doktora Josepha Murphy’ego. Książka nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach.

Coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik doktora Murphy’ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych, aby wyzwolić moce twojej podświadomości i zagwarantować ci pełnię życia.

Uwolnij moc swojej podświadomości już dziś dzięki tej odkrywczej interpretacji ponadczasowych nauk doktora Josepha Murphy’ego. Odkryj, jak łatwo usunąć bariery dzielące cię od realizacji marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchamiając procesy osobistego rozwoju i całkowicie odmień swoje życie.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

3.5 / 5
6 ocen
2 recenzji
5 2
4 2
3 0
2 1
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Bia
04.12.2022
To książka wymagająca Twojego nakładu pracy i wytrwałości. Zatem jeżeli jesteś gotowy podać sobie rękę i wyjść ze świata archaicznych i nieaktualnych już przekonań to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Jest dla Ciebie bez limitu, by ładować wobec samego siebie nowy i konstruktywny sposób myślenia. Ta książka pozwoli odkryć w Tobie geniusza, w którym drzemią fantastyczne możliwości, ale to tylko od Ciebie zależy, czy wydobędziesz go na świat. Ta książka to najbardziej niesamowite i skuteczne narzędzie do naprawienia Twojego życia. So uśpiony Geniuszu wake up.
katarzyna
03.12.2022
Taka głośna książka,że wstyd było nie przeczytać.Kupiłam i rozczarowanie ogromne:( Każda strona rozczarowuje.W mojej ocenie nawet na tę jedną gwiazdkę ,którą zaznaczyłam , nie zasługuje:( Napisana jakimś dziwnym, nierealnym ,sekciarskim,kompletnie niezrozumiałym i nie przystającym do aktualnej rzeczywistości językiem.Ale może ktoś inny oceni pozytywnie.