królowa życia dagmara kazimierska

Prawdziwa historia Królowej Życia

Dagmara Kaźmierska

ESPR
2021


Gdzie kupię

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze.
Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie, nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska”.
Jak wyglądało dzieciństwo Królowej Życia, dlaczego nie została na stałe w Niemczech oraz czy miłość wszystko wybacza i jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu?

O tym w pierwszej części autobiografii niekwestionowanej Królowej – Dagmary Kaźmierskiej.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.8 / 5
13 ocen
7 recenzji
5 5
4 3
3 3
2 1
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Joanna
27.12.2021
Książka dla fanów programu "Królowe życia"i nie tylko. Znajdziemy tu wiele fragmentów opisujących życie Pani Dagmary.
Katarzyna
21.12.2021
Ciekawa książka opisujaca zycie Dagmary
Angelika 23
15.12.2021
Bardzo dobra książka wciągnęła mnie od pierwszej strony.Historia Pani Dagmagary pakazuje że nie ma się czego wstydzić.Kazdy kto ocenia panią Dagmare niech przeczyta tą książkę i zobaczy przez co ta kobieta musiała przejść