Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7 - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
przepaść remigiusz mróz

Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7

Remigiusz Mróz

Filia
2021


Gdzie kupię

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn.

Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
13 ocen
12 recenzji
5 13
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Justyna Grzelak
16.11.2021
Kolejny raz Mróz pokazuje, że w ułamku chwili życie może nas zaskoczyć i nic nie możemy brać za pewniaka. Nawet jeśli uważasz, że tak jest i myślisz, że jesteś pewien, że to koniec i sprawa jest rozwiązana "za rogiem" czeka niespodzianka, która zmusi Cię do przewartościowania swojego życia, zmiany planów i spojrzenia na życie z innej perspektywy. Książka trzyma w napięciu i nie da się od niej oderwać a gdy skończysz czytać czujesz niedosyt, że już dobrnąłeś do końca i musisz czekać na kolejną część. "Przepaść" to kolejny tom opowiadający o losach komisarza Frosta. Jego postawa, ironiczny i cięty język, potyczki słowne z Osicą tylko urozmaicają książkę. Czy komisarzowi uda się odnaleźć zaginioną turystkę? Czy w górach grasuję perfidny seryjny morderca? Czy Makain i Adam Petrow rzeczywiście są niewinni i zostali skazani za czyny APK? Kim właściwie jest APK? Do której z pań zabije mocniej serce Wiktora, czy będzie to prokurator Dominika Wadryś-Hansen? a może próbująca wrócić do dziennikarstwa Olga Szrebska? Czy Szrebska przez swoją nieroztropność ściągnie niebezpieczeństwo na Frosta i wszystkie bliskie mu osoby? Na wszystkie te pytania a także na wiele innych odpowiedz drogi czytelniku znajdziesz w książce.

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Angelika 23
15.12.2021
Książki tego autora są poprostu fantastyczne.Jezeli zaczniesz już czytać to wiedz o tym że nie będziesz potrafiła się od niej oderwać.Po raz kolejny Remigiusz Mróz pokazuje że jest mistrzem w pisaniu książek dlatego zawsze z zapartym tchem czekam na każdą kolejną jego książkę.W serii o komisarzu Froscie Zak chalan się od pierwszej części i każdą kolejną czytam od początku do końca.
Ania Szweda
29.11.2021
"Przepaść" to kolejna książka z cyklu z komisarzem Frostem. I jak wszystkie poprzednie przeczytana w jeden wieczór. Tak. Dokładnie. Bo jej się po prostu nie da odłożyć. Wciąga na maxa. Jak zaczynam czytać świat przestaje istnieć. Jest tylko Frost i jego przygody. I niedosyt, gdy się skończy, bo chciałby się jeszcze. Napięcie budowane w taki sposób, że po prostu trzeba czytać do końca. A koniec inny niż możnaby się spodziewać. Moje dzieci pytają jak to robię, że czytam 500 stron książki w 4-5 godzin. Odpowiadam: "Mroza nie da się czytać inaczej. Jak zaczniesz – musisz skończyć" PRZEPAŚĆ zdecydowanie zasługuje na polecenie. Jest po prostu genialna. Ale żeby dobrze ją zrozumieć trzeba zacząć czytać od początku przygód komisarza Frosta. Razem z "Przepaścią" to tylko 7 tomów, czyli dla mnie tydzień czasu. Może dla innych trochę więcej, ale warto. I napewno przeczytam je jeszcze nie raz….. Polecam z całego serducha. Aha. I pokazujcie dzieciom, że czytanie jest fajne 😁
Leszek Macuda
29.11.2021
Przepaść to siódma już powieść Remigiusza Mroza w serii o komisarzu Forście. Wiktor Forst jest komisarzem policji, który pracuje nad rozwiązaniem trudnych i nierzadko zaskakujących spraw morderstw. Robi to z bardzo dużym osobistym poświęceniem i jest w tym bardzo skuteczny. Tajemnicze zaginięcie młodej dziewczyny, wciągające śledztwo oraz odkrywanie nowych zaskakujących wątków to elementy fabuły, których spodziewać się możemy po najnowszym kryminale Remigiusza Mroza. Jeśli dodamy do tego charakterystyczne dla cyklu, niespodziewane zwroty i tak dynamicznej akcji oraz odkrywanie skrzętnie skrywanych tajemnic, otrzymamy przepis na doskonały wieczór z książką w ręce.