Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7 - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
przepaść remigiusz mróz

Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7

Remigiusz Mróz

Filia
2021


Gdzie kupię

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn.

Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
13 ocen
12 recenzji
5 13
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Justyna Grzelak
16.11.2021
Kolejny raz Mróz pokazuje, że w ułamku chwili życie może nas zaskoczyć i nic nie możemy brać za pewniaka. Nawet jeśli uważasz, że tak jest i myślisz, że jesteś pewien, że to koniec i sprawa jest rozwiązana "za rogiem" czeka niespodzianka, która zmusi Cię do przewartościowania swojego życia, zmiany planów i spojrzenia na życie z innej perspektywy. Książka trzyma w napięciu i nie da się od niej oderwać a gdy skończysz czytać czujesz niedosyt, że już dobrnąłeś do końca i musisz czekać na kolejną część. "Przepaść" to kolejny tom opowiadający o losach komisarza Frosta. Jego postawa, ironiczny i cięty język, potyczki słowne z Osicą tylko urozmaicają książkę. Czy komisarzowi uda się odnaleźć zaginioną turystkę? Czy w górach grasuję perfidny seryjny morderca? Czy Makain i Adam Petrow rzeczywiście są niewinni i zostali skazani za czyny APK? Kim właściwie jest APK? Do której z pań zabije mocniej serce Wiktora, czy będzie to prokurator Dominika Wadryś-Hansen? a może próbująca wrócić do dziennikarstwa Olga Szrebska? Czy Szrebska przez swoją nieroztropność ściągnie niebezpieczeństwo na Frosta i wszystkie bliskie mu osoby? Na wszystkie te pytania a także na wiele innych odpowiedz drogi czytelniku znajdziesz w książce.

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Magda Szczyglewska
05.11.2021
Książki Pana Remigiusza poprostu uwielbiam. Żadna nigdy mnie nie zawiodła i tak samo było tym razem. Cała książka była wciągająca, a koniec bardzo mnie zaskoczył. Jak zawsze zamykając ją było mi przykro że już skończyłam, ale jak zawsze została nadzieja na kolejny tom.
Sylwia Lorek
05.11.2021
Już jakiś czas temu zakochałam się w książkach Remigiusza Mroza a seria z komisarzem Forstem po prostu idealna zaczęłam od 1 części doszłam do ostatniej i mam nadzieję że Remigiusz napiszę dalsze części