Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Marta Galewska-Kustra pucio

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
2022


Gdzie kupię

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy!

Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami.

Pucio zaprasza do wspólnej zabawy! Oglądajcie ilustracje i dotykajcie ich, odczytując zapisane na nich dźwięki. Powtarzajcie razem z dzieckiem gesty wykonywane przez Pucia (możecie pomóc maluchowi, kierując jego ręką). Wyraźnie intonujcie i zabarwiajcie emocjonalnie swoje wypowiedzi, bo to zwraca uwagę dziecka i zachęca je do naśladowania.

Więcej wyrażeń dźwiękonaśladowczych, które są ważnym elementem rozwoju mowy, znajdziecie w książce „Pucio uczy się mówić”.
Opis wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
10 ocen
8 recenzji
5 10
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Zuza Kosior
14.02.2022
Jest to jedna z 4 naszych książeczek o Puciu, świetnie pomaga w rozwoju dzieci. Córka naśladowała wydawane przeze mnie gesty oraz dźwięki. Sprawdzi się do zachęcania dzieci aby mówiły.
Ikusiaa144
11.02.2022
Bardzo fajna książka dla dzieci. Czytałam już kilka razy z dzieckiem bardzo nam się podoba, i napewno jeszcze kilka razy ja przeczytamy. Bardzo polecam książeczki tej serii.
Grażyna Dunia
09.02.2022
Super książka dla dzieci, polecam