ring

Ring

Anna Wolf

Akurat
2021


Gdzie kupię

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej.

Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu wypadku, nie daje mu spokoju; zielone oczy i ciemne włoscy śnią mu się po nocach… Nie wie jeszcze, że przeznaczenie właśnie nierozerwalnie splotło jego los z losem Alice Morset i że walka, jaką niebawem stoczy na ringu, będzie zaledwie wstępem do rozgrywki, w której stawką jest coś znacznie cenniejszego od mistrzowskiego pasa.

Średnia ocen:

5 / 5
2 ocen
2 recenzji
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Amala Kamala
18.02.2022
Bardzo fajna książka, lekko się czyta uwielbiam takie scenariusze, polecam bardzo
Book Coffee Cake
04.01.2022
"RING" opowiada historię Cartera – zawodowego boksera, który przygotuje się do walki o pas mistrza. Na jego drodze staje jednak zielonooka Alice, której ratuje życie. Ich historia nie jest usłana różami, a na ich ponowne spotkanie będziemy musieli chwilę poczekać. Carterowi po wygranej walce nie jest jednak dane walczyć o najważniejszą nagrodę, ponieważ ląduje na wózku. W tym samym czasie Alice również przeżywa swój dramat ponieważ opłakuje śmierć brata. Ich ponowne spotkanie oplątane jest wieloma tajemnicami i skrywanymi głęboko sekretami z przeszłości, które nie mogą ujrzeć światła dziennego. Jej nie wolno się zakochać. On zadurzył się całkowicie. Jednak nie przewidzieli tego, że gdy wszystko wyjdzie na jaw okaże się, że mają ze sobą o wiele więcej wspólnego niż by mogło się wydawać gołym okiem. Niestety nie jest im pisane spokojne, szczęśliwe życie, gdyż kobietę gonią duchy przeszłości. Jedno jest pewne, nie zawsze warto wierzyć w to co się widzi i warto pamiętać, że nie każdy przyjaciel nim naprawdę jest. "RING" to świetny romans, który skrywa w sobie pewną zagadkę kryminalną (chociaż to nie ona tutaj gra główne skrzypce). Kluczem do jej rozwiązania jest Alice oraz jej brat Bruno. W środku znajdziecie świetny wątek, który dotyczy głównych bohaterów (i UWAGA nie jest on banalny). Wiele wspólnych ścieżek i tajemnic oraz sekretów, które dodają "smaczka" całej książce przez co nie można się od niej oderwać. Autorka nie pozwoliła się nam nudzić, ponieważ ciągle się coś działo. Czytałam ją z wielką przyjemnością i myślę, że wrócę do niej za jakiś czas. Polecam ją wszystkim fanom romansów. To świetna, lekka powieść dla każdego!