rzeczy z miłości kristin hannah

Rzeczy, które czynimy z miłości

Kristin Hannah

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Kristin Hannah, ulubiona powieściopisarka polskich czytelniczek, autorka licznych bestsellerów „New York Timesa”, trafia do najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków naszych serc.

Książka „Rzeczy, które czynimy z miłości” to sugestywna i wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa. Mówi o radości z powrotu do domu i wyborze pomiędzy własnym dobrem a miłością.

Historia Angeli, jednej z trzech sióstr Malone, przekonuje, że nawet jeśli nie zawsze można zapobiec trudnym doświadczeniom, to warto się z nimi zmierzyć w godny sposób, a życie niesie nie tylko trudy, ale i nagrody za ich pokonywanie.

Poruszająca, głęboko emocjonalna podróż do sedna tego, co oznacza bycie rodziną.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4 / 5
6 ocen
3 recenzji
5 3
4 2
3 0
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Malwi MW
31.12.2021
Książka ukazuje różne odcienie miłości ale przede wszystkim, miłości rodzicielskiej. Blaski i cienie. Jedna z kobiet ma kochającą rodzinę ale sama nie może oddać swojej matczynej miłości własnemu dziecku. Druga jest pozbawiona ciepła rodzinnego ale sama jest zbyt młoda aby zaopiekować się rosnącą w niej istotką. Obie kobiety połączył los. Ta książka to opowieść o ludzkiej duszy i potrzebie kochania w chwili gdy staje się na zakręcie własnego życia. O szukaniu właściwej drogi i poszukiwaniu szczęścia w momencie doznanej straty. Fabuła powieści nie jest oryginalna, a akcja bardzo przewidywalna, ale historię tych dwóch silnych kobiet czytałam z ogromną przyjemnością.
Irena
21.12.2021
Niesamowita historia!
Angelika 23
20.12.2021
Książki tej autorki są naprawdę wciągające.W tej książce autorka w bardzo dosadny sposób opisuje cos bardzo ciekawego a czym jest siła macierzynstwa i co się z tym wiąże.Niekedy w związku z tym musimy podejmować trudne decyzje które dla nikogo nie są łatwe ale życie pokazuje że za niektóre rzeczy możemy zostać nagrodzeni a i niekiedy są trudy życia rodzinnego związane z macierzyństwem z którymi musimy się zmierzyć bo na tym polega macierzyństwo.Polecam książki tej autorki ponieważ są bardzo pouczające i wiele osób mogło by się z nich dużo nauczyć.