joseph murphy pewność siebie

Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Joseph Murphy

Świat Książki
2022


Gdzie kupię

Dr Joseph Murphy po raz kolejny prezentuje rewolucyjne techniki pracy nad sobą, które wielu ludziom pomogły odkryć prawa cudownej mocy umysłu i zastosować je w codziennym życiu.

To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii, pozwoli Wam osiągnąć nowy poziom duchowego rozwoju. Doprowadzi Was nie tylko do szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju, ale przyniesie także zdrowie fizyczne i dobrobyt materialny. Dr Murphy przytacza wiele autentycznych historii ludzi, którzy mimo niesprzyjających okoliczności i, zdawać by się mogło, beznadziejnego położenia, osiągali spektakularny sukces życiowy w wielu dziedzinach. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość, awansować na stanowiska kierownicze i osiągnąć sukces finansowy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 3
4 0
3 0
2 1
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Aleksandra Olszak
28.02.2022
To już druga książka tego autora, którą czytałam i mogę śmiało stwierdzić, że tak jak pierwsza, a pierwszą była "Potęga Podświadomości", zmieniła moje postrzeganie świata i samej siebie. W trakcie jej czytania bardzo mocno zgłębiamy się w nasze odczucia i zanurzamy się w przemyśleniach na tematy poruszane w książce. Przed przeczytaniem tej książki, nigdy w życiu bym nie powiedziała, że w taki sposób może działać pewność siebie i ludzka natura, bardzo polecam tą książkę dla osób,które po pierwsze chcą dowiedzieć się czegoś nowego i po drugie dbają o swój rozwój osobisty, zdecydowanie warto ją przeczytać 🙂
Ewa Kowalska-Nowakowska
17.02.2022
Z tym autorem spotykam sie juz nie pierwszy raz. Uwielbiam czytac jego ksiazki gdyż są dobrze dobrane tematycznie do czytelnika. Ta ksiazka dala mi wiele odpowiedzi na nurtujacych mnie pytania i tez dawsl duzo do zastanowienia sie nad soba nad zmiana różnych cech wartosci i sposobu bycia czy podejscia do swiata. Jest bardzo wartosciowa i nie nalezy do poradników tylko do naprawde inspirujacych intelektualnie i duchowo książek. Dlatego polecam ja kazdemu kto chce cos zmienic w swoim zyciu.