sekretny klucz do szczęścia joseph murphy

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

Joseph Murphy

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać.

Murphy oferuje proste ćwiczenia, jak wyzbyć się zmartwień, które tamują pozytywne nastawienie do świata i samego siebie. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak odkryć własną wewnętrzną siłę, bez której nie da się doświadczyć szczęścia.

Dzięki zaleceniom autora możecie wypracować:

pozytywne myślenie, które zmieni wasze życie na lepsze bogactwo materialne remedium na negatywne emocje sposób na pokonywanie przeciwności własne poczucie bezpieczeństwa
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

PARTNERZY AKCJI

partner oleksiejuk

 

Średnia ocen:

4 / 5
2 ocen
1 recenzji
5 1
4 0
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Made by Goch
16.10.2021
Każda książka Josepha Murphy’ego może odmienić życie – podobnie jest i w tym przypadku. Bazując na swoim doświadczeniu oraz relacjonując przemiany, jakie dokonały się wśród osób, które zastosowały się do porad zawartych w książce, czytelnik jest zapraszany do świata, gdzie to on kreuje swoją rzeczywistość i odpowiada za swój sukces.