skandaliczne życie modelek Goździalska Monika

Skandaliczne życie modelek

Monika Goździalska

Prószyński Media
2023


Gdzie kupię

Ich konta w mediach społecznościowych obserwowane są przez tysiące osób. Podpisują kontrakty na wielomilionowe kwoty. Ich twarze są dla nas symbolem największych marek modowych. O ich pracy marzy prawie każda dziewczyna. Ale jak wygląda ich życie, kiedy gasną światła największych modowych wybiegów?

Monika Goździalska została wyłowiona wprost z ulicy w Warszawie przez scouta, czyli łowcę modelek. Dostała propozycję, która stała się przepustką do paryskiego świata modelingu. Ale prawdziwy kontrakt w tym świecie to kontrakt z samą sobą i pytanie: jaką cenę trzeba zapłacić, żeby być wiecznie piękną, młodą i bogatą?

Jak wyczuć granicę między restrykcyjną dietą a głodzeniem się niemalże na śmierć? Jak nie zatracić się w bankietach i orgiach, bez których jednak nie ma szansy na karierę? Jaką rolę w tym świecie odgrywają arabscy szejkowie? Jak kończą modelki, które nie odniosły sukcesu?

„Skandaliczne życie modelek” to cała prawda, o której modelki wolą milczeć.

Monika Goździalska – modelka, celebrytka, uczestniczka konkursów piękności. Brała udział w wyborach Miss World i zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie chodziła po wybiegach dla najlepszych projektantów, m.in. Vivienne Westwood i Christiana Diora, pozowała czołowym fotografom mody. Wówczas została wybrana Twarzą Europy.

Monika prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu wypowiedziami.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.7 / 5
6 ocen
5 recenzji
5 1
4 2
3 3
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Wiktoria
09.07.2023
Ksiazka jest fajna ale nie podpadnie do gustu fanom młodzieżówek ale spoko jest mi akurat średnio podeszła ale mama przeczytała uważa ze jest bardzo ciekawa
paulaczyta
04.07.2023
Niecenzurowana opowieść o życiu modelek Wybiegi, piękne ubrania, zdjęcia na okładkach gazet, sława, miliony, obserwujący, marzenie każdej dziewczyny. Tak z pozoru wygląda modeling, ale jaki jest naprawdę? Jak to wygląda gdy gasną światła reflektorów, czego nie widzimy? Właśnie tego możemy dowiedzieć się dzięki tej książce. Autorka, Monika została wyłowiona z ulicy przez scouta czyli łowcę modelek, dostała ogromna szansę i przepustkę do paryskiego świata modelek. To ogromne szczęście, ale czy tylko tyle? Życie modelek jest bardzo trudne. Trzeba zadbać sobie pytanie jak wiele można poświęcić aby być wiecznie piękną, jaka jest granica między restrykcyjną dietą, a głodzeniem się? Poza pokazania to też bankiety i różne przyjęcia, bez których kariera nie kreci się dalej. Co się dzieje z tymi które nie odniosły sukcesu? Co z tym mają wspólnego arabscy szejkowie? To zawód pełen wyrzeczeń, ciężkiej pracy i samodyscypliny. A większość tego co trudne ukryte jest za pięknymi zdjęciami. Jeśli chcecie poznać całą prawdę, koniecznie sięgnijcie po tą książka. Zdecydowanie robi wrażenie, szokuje i zaskakuje, a nawet przeraża, otwiera przed nami świat modelingu.
  • 1
  • 2