Skazanie - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
skazanie remigiusz mróz

Skazanie

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2022


Gdzie kupię

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela subsydiarnego.

Zgłasza się do niej matka dziewczyny, której śmierć została zakwalifikowana jako samobójstwo. Twierdzi, że ma dowody, że jej córka nie odebrała sobie życia, a mimo to kolejni prokuratorzy wciąż umarzają postępowanie. Prawniczka szybko dostrzega, że doszło nie tylko do uchybień proceduralnych, ale także manipulacji.

Jednocześnie Chyłka musi nawigować po nieznanych wodach życia osobistego – trwają przygotowania do ślubu, a ona po latach decyduje się nawiązać kontakt z matką.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.4 / 5
12 ocen
8 recenzji
5 7
4 4
3 0
2 1
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Jolanta
24.04.2022
Jak zwykle bomba, uwielbiam twórczość Remigiusza Mroza….. polecam!
BOOKIECIARNIA
14.04.2022
Joanna zachwyca mnie niezmiennie. Za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatni tom. Za każdym razem sięgam po ten kolejny. Za każdym razem jestem zadowolona. Porywa mnie niezmiennie i wciąga niczym wir w kolejne perypetie Joanny i Zordona. Polecam, bo Chyłka jest tylko jedna, nie Aśka, Asianna tylko Joanna.
Sylwia Lorek
13.04.2022
Jak każda książka Remigiusza Mroza o mega pani adwokat i jej wiernego giermka Zordona porusza do głębi wciąga w swoją otchłań a dodatkowo można wylac może łez ze śmiechu jak i płaczu