strefa śmierci nora roberts

Strefa śmierci

Nora Roberts

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Niezwykły thriller Nory Roberts (J.D. Robb),

autorki powieści sprzedanych w pięciuset milionach egzemplarzy.

#1 bestseller „New York Timesa”

Najnowsza powieść o porucznik Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji Eve Dallas, która walczy, aby ocalić niewinnych i przysłużyć się sprawiedliwości.

Eve Dallas oraz jej mąż, miliarder Roarke, budują centrum reedukacji i resocjalizacji dla młodzieży. Wiedzą, że trudy życia na ulicy mogą zwieść młodych ludzi na manowce. Mają nadzieję, że ten nowy projekt choć kilkoro z nich skieruje na właściwe ścieżki. Proponują współpracę psycholog Rochelle Pickering, której brat Lyle zdołał wydostać się ze spirali uzależnień i zbrodni.

Rochelle przeżywa szok, gdy znajduje w swoim domu martwego brata oraz strzykawkę z resztkami narkotyku. Lyle włożył mnóstwo wysiłku w wyjście z nałogu, a ciało jest wręcz napompowane trucizną. Dochodzeniem zajmuje się Eve. Brawurowo przeprowadzone śledztwo daje zaskakujące wyniki.

Eve i Roarke muszą wkroczyć na terytorium gangu, gdzie bywał Lyle, zejść do mrocznego półświatka salonów tatuażu i klubów ze striptizem, gdzie żyją ci, którzy w pewnym momencie podjęli niewłaściwe decyzje. Oboje wierzą, że młodym ludziom warto dać drugą szansę. A może nawet trzecią i kolejną.

Lecz zarazem ten, kto wydał wyrok śmierci na Lyle’a, nie może liczyć na ich wyrozumiałość.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.8 / 5
5 ocen
2 recenzji
5 4
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ewelina Kozłowska
27.10.2021
Fenomenalna książka dla miłośników kryminałów podłączanych z romansem. Pani porucznik Eve Dallas jest kobietą która kocha prostotę i wygodę a szpilkom mówi zdecydowane NIE ( z miłą chęcią odstrzeliłaby tego kto je wymyślił albo poddałby go ostrym torturom🤣). Jest też kobieta pełna ciepłych uczuć ( czy to do męża czy też do rodzin ofiar, których sprawy prowadzi). Książka sama w sobie bardzo dobra. Wciągająca i trzymająca w napięciu wartka akcja. Już od pierwszej strony zachęca do dalszego czytania i wprowadza czytelnika "do środka" (nie jako możemy sami próbować rozwiązywać sprawę, wątki są tak rozmyślnie napisane aby czytając można było stać się pomocnikiem pani porucznik). Polecam serdecznie!!!
IzaB
21.10.2021
seria o Eve Dallas jak zawsze trzyma poziom… wartka akcja kryminalna prowadzona jest tak, żeby czytelnik miał szansę sam odgadnąć kto, jak i dlaczego dokonał przestępstwa… a samotna i nieufna wobec ludzi porucznik Eve Dallas ( w I tomie) nie zauważyła jak wielu ma przyjaciół, dla których gotowa rzucić się w ogień i jak wielu troszczy się o nią samą… pomimo swojej szorstkości wobec otoczenia dba o uczucia bliskich swoich ofiar, dokładając staranności w prowadzonych śledztwach… ale ja nie jestem obiektywna bo wyczekuję niecierpliwie kolejnych tomów… Strefa śmierci to 51 pozycja serii In Death… jeśli ktoś lubi połączenie kryminału z romansem to to jest właściwy adres…