Szkatułka z motylem - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Oceń w Polcecacie-Pomagacie szkatułka z motylem santa montefiore

Szkatułka z motylem

Santa Montefiore

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Powieść autorki światowych bestsellerów Santy Montefiore.
Nowa, piękna, kolekcjonerska edycja.
Federica ubóstwia swojego ojca, znanego chilijskiego podróżnika i pisarza. Na jego rzadkie wizyty wyczekuje w domu u wybrzeża Chile. Z jednej ze swoich wypraw ojciec przywozi córce szkatułkę: z zewnątrz niepozorną, w środku skrywającą cudownego motyla ze świetlistych kamieni. Szkatułka powstała dla inkaskiej księżniczki, której ukochany chciał powiedzieć, że prawdziwe piękno tkwi wewnątrz nas.
Uszczęśliwiona Federica nie podejrzewa, że już wkrótce szkatułka będzie jedynym wspomnieniem po ojcu. Rodzice się rozstają – matka, udręczona samotnością, a w końcu także zdradą męża, przeprowadza się z dziećmi do rodzinnej Anglii.
Upłynie wiele burzliwych lat. Zraniona milczeniem ojca Federica przeżyje małżeństwo z rozsądku i zatraci własną tożsamość, zanim zrozumie przesłanie szkatułki i dostrzeże miłość na swojej drodze.
Świetnie napisana i przesiąknięta głębokimi uczuciami powieść. „Szkatułka z motylem” to wspaniała historia o miłości, potrzebie posiadania i wewnętrznej przemianie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 2
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Kasia Plewa
15.09.2021
Książka pięknie napisana płakałam czytając. Opowiada o problemach bardzo wielu ludzi szkatułka jest fajnym motywem dodatkowym w książce. Bardzo Polecam
Marcin Giżycki
10.09.2021
bla bla bla