tożsamość nora roberts

Tożsamość

Nora Roberts

Świat Książki
2023


Gdzie kupię

Morgan Albright w końcu zapuściła korzenie w przyjaznej dzielnicy niedaleko Baltimore. Jej przyjaciółka i współlokatorka Nina pomaga jej w spłacie kredytu hipotecznego, podobnie jak praca w barze. Gdy Morgan i Nina organizują swoje pierwsze przyjęcie – na którym uczestniczy Luke, kokieteryjny informatyk, który zagadywał ją w barze – jej starannie zbudowany świat legnie w gruzach. Ktoś wybija szybę, kradnie gotówkę i biżuterię, jej samochodu nie ma, a Nina leży martwa na podłodze.

Wkrótce wychodzi na jaw przerażająca prawda: to Morgan wpuściła potwora do środka. „Luke” to bezlitosny oszust o imieniu Gavin, który bierze na cel określonego typu kobiety, okrada je nie tylko z dóbr, zawłaszcza też ich tożsamość, a następnie przechodzi do meritum: morduje.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.6 / 5
7 ocen
3 recenzji
5 4
4 3
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Monia
19.02.2024
Jest to kolejna powieść autorki Nory Roberts gdzie można znaleźć wszystko: rodzinne więzi które są bardzo silne,miłość do drugiego człowieka,przyjaźń, jest ta książka przy której można się pośmiać i wzruszyć oraz która trzyma w napięciu. Po prostu kolejna super powiesc😄
Henryka
11.02.2024
Powieść Nory Roberts jak zwykle super.Zawsze czytam jej ksiazki na jednym wdechu
Angie
08.02.2024
Rewelacja. Nora Roberts jak zawsze mnie nie zawiodła.