Tylko przetrwaj noc - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
tylko przetrwaj noc riley sager

Tylko przetrwaj noc

Riley Sager

Wydawnictwo Mova
2022


Gdzie kupię

Dziewczyna. Morderca. Samochód.

Listopad 1991 roku. George W. Bush jest prezydentem, w radiu leci Nirvana, a Charlie Jordan jedzie w samochodzie mężczyzny, który najprawdopodobniej jest seryjnym mordercą.

Nie znali się wcześniej. Po prostu oboje zmierzali w stronę Ohio. Widocznie on też miał powód, by opuścić uniwersytet w połowie semestru.

Po drodze rozmawiają, ostrożnie unikając dominującego w wiadomościach tematu – Kampusowego Zabójcy. Coraz bardziej zaniepokojona Charlie ma wątpliwości. W Joshu jest coś podejrzanego… Kiedy mkną pustą autostradą w środku nocy, pasażerka zaczyna podejrzewać, że podróżuje razem z mordercą z kampusu.

A to znaczy, że może skończyć jako jego następna ofiara.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.4 / 5
7 ocen
3 recenzji
5 4
4 2
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Dagny
29.09.2022
Bardzo średnia powieść. Już sama maniera autor pisania w trzeciej osobie liczby pojedynczej w czasie teraźniejszym doprowadzała mnie do szalu i sprawiła, że książkę do przeczytania w 2 dni czytałam tydzień. Fabuła jeszcze się broni, ale koniec banalny. Bardzo banalny. Gdyby poprzestać jakieś pięć stron wcześniej byłoby to z pożytkiem dla całości. Czasu może i nie zmarnowałam, ale do autora nie wrócę.
Paula
22.09.2022
Tylko przetrwaj noc, czyli thriller na jeden wieczór, od którego nie byłam się w stanie oderwać. Fabuła, być może dla znawców gatunku nie będzie zaskoczeniem, jednak ja bawiłam się przednio. Rozrywka fenomenalna, a przecież o to chodzi! Serdecznie polecam wszystkim na jesienny, senny wieczór.
Bogusia
18.09.2022
Książka polecana wszem i wobec i szczerze – to dobra lektura na #kryminalnywrzesień. Akcja jest szybka, czyta się szybko i niechętnie odkłada. Jedyny minus – bohaterka chwilami mnie irytowała. Ale to wynika z fabuły. Polecam książkę każdemu, kto szuka dobrej książki na jesienne wieczory.