Oceń w Polcecacie-Pomagacie węzły mentalne

Węzły mentalne

Bernardo Stamateas

Bellona
2023


Gdzie kupię

Nasz umysł pracuje 24 godziny na dobę, nieustannie myślimy. Jakość myśli decyduje o jakości naszego życia. Nie możemy wyjść poza myśli, które mamy. Wiele z nich to ślepe uliczki, idee, przekonania, które przynoszą ból, cierpienie, ograniczenia. Dręczą nas i nie pozwalają nam ruszyć naprzód.
Przykłady? Czuję w sobie gniew. Nie mam pasji. Czuję się nieszczęśliwy. Żyję w poczuciu winy. Jestem impulsywny. Nie umiem dogadywać się z innymi.
„W tej książce, drogi przyjacielu, przeanalizuję trzydzieści najczęstszych węzłów, które wszyscy mieliśmy, mamy lub będziemy mieć w pewnym momencie naszego życia. Postaram się pokazać, jak myśleć w inny sposób, jak spojrzeć na problem z innej strony – może się okaże, że przestał być problemem. Mam nadzieję, że ta książka pomoże ci zyskać trochę spokoju ducha”.
Bernardo Stamateas
Granica tego, co możliwe, jest w twojej głowie. Mogą cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
2 ocen
1 recenzji
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Paulina
10.02.2024
Książka może dla każdego kto poszukuje w życiu, dla tego kto zadaje sobie pytanie "Co jest ze mną nie tak?" dać pola do rozwagi. Pomaga otworzyć się na opisane problemy, przemyśleć je i dodać odwagi do zmiany swojego życia. Tematyka jest dobrana tak, że właściwie każdy znajdzie w niej coś dla siebie, odnajdzie swój problem i propozycję jego rozwiązania. Przejrzysty układ książki, szczegółowe rozbicie i przeanalizowanie omawianego "węzła", prosty poradnikowy (ale nie pozbawiony paranaukowych odpowiedzi i wyjaśnień) język oraz pytania umieszczone na końcu każdego rozdziału powodują, że treść jest czytelna, można także przemyśleć temat a odpowiednie zmiany wprowadzić w życie.