wszystkie złe miejsca joy fielding

Wszystkie złe miejsca

Joy Fielding

Świat Książki
2021


Gdzie kupię

Internetowe randki to ryzykowna sprawa. Czy on okaże się w rzeczywistości równie przystojny, co na fotografii, a może została ona zrobiona dziesięć lat i dwadzieścia kilogramów temu? Kiedy zaś poprosi, żebyś poszła z nim do domu, skąd masz wiedzieć, czy to bezpieczne?
Cztery kobiety – przyjaciółki, krewne, rywalki – angażują się w randki z internetu, szukając towarzyskiej rozrywki, a tymczasem trafiają na celownik obeznanego technologicznie zabójcy, który przez aplikacje towarzyskie wabi ofiary.
Mężczyzna używający pseudonimu „Ten Jedyny” wie, że jego idealna fryzura, zwycięski uśmiech i urocze żarty rozbrajają kobiety i tłumią wszelkie wątpliwości, które mogłyby powstrzymywać je przed wybraniem się do jego mieszkania. Romantyczny wieczór zamienia się w randkę z zabójcą.
Do czego zdolne są kobiety w starciu z psychopatą?
Joy Fielding, autorka bestsellerów New York Timesa, stworzyła skomplikowany, elektryzujący thriller o zabójczej kombinacji przyjaźni, zazdrości i namiętności.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 3
4 0
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Aleksandra
22.09.2021
Cztery kobiety -przyjaciółki,krewne,rywalki-angażują się w randki z internetu,szukając rozrywki,a tym czasem trafiają na celownik obeznanego technicznie zabójcy,który przez aplikacje towarzyskie wabi ofiary. Historia głównej bohaterki Paige (zdradzonej kobiety) i jej matki Joan (siedemdziesięcioletniej wdowy), Heather(kobiety która pozbawiła Paige faceta),oraz Cloe (najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki), przedstawia autorka realistycznie,nadając im ponadto cechy zwykłych ludzi. Każda z kobiet zmaga się z różnymi problemami . Utrata miłości, zazdrością, osamotnieniem , przemocą w rodzinie. Łączy je jednak pewna aplikacja randkowa ,Paige poznaje cudownego mężczyznę , który okazuje się seryjnym morderca ,jak działa ,jak uśmierca i czy dziewczyna trafi w jego ręce….? Zachęcam do zapoznania się z ich historia, z losami bohaterów. Zazdrość i rywalizacja to bardzo złe nawyki, zgubne ,często powracają do nas ze zdwojoną siłą ,w imię przysłowia" nie rób nikomu,co tobie niemiłe.." Bardzo dziękuję #wydawnictwoświatksiążki ,za egzemplarz recenzencki.
Kasia Plewa
15.09.2021
Książkę czyta się bardzo przyjemnie ktoś kto lubi tajemnice i wątek z psychopatą to coś dla niego. Serdecznie Polecam