marc levy wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć

Marc Levy

Wydawnictwo Sonia Draga
2022


Gdzie kupię

Międzynarodowy bestseller jednego z najpoczytniejszych francuskich pisarzy. W serialowej ekranizacji produkcji CANAL+ grają: Jean Reno i Alexandra Maria Lara

Tym razem Marc Levy stworzył niezwykłą i czarującą historię miłosną, która w najbardziej nieoczekiwany sposób łączy ojca i córkę, przeszłość i teraźniejszość.

Kilka dni przed ślubem Julia Walsh dwukrotnie doznaje szoku. Po raz pierwszy, kiedy umiera jej ojciec, z którym od lat nie miała bliskich relacji, po raz drugi, gdy dzień po pogrzebie w mieszkaniu przyszłej panny młodej ląduje ogromna skrzynia, a w niej coś, co wygląda jak wierna kopia ojca. Okazuje się, że ojciec stworzył robota wyposażonego w część swoich neuronów i pamięć. Dziewczyna niechętnie zgadza się zamienić to, co powinno być jej miesiącem miodowym na sentymentalną podróż z ojcem, aby nadrobić stracony czas. Julia może maszynę wyłączyć, ale daje się wciągnąć w tę niezwykłą grę, która prowadzi do odkrycia tajemnicy mogącej zmienić weselne plany.

Pomiędzy przemycanymi emocjami, urazami z dzieciństwa, czułym humorem i siłą przyjaźni ukryty jest prawdziwy suspens… „Télé 7 Jours”

Powieść, którą pochłoniesz w biegu. „Direct Soir”

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4 / 5
2 ocen
0 recenzji
5 0
4 2
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ