zemsta tom bower

Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów

Tom Bower

Wydawnictwo Marginesy
2023


Gdzie kupię

Brytyjska rodzina królewska wierzyła, że zawrotny sukces ślubu księcia Harry’ego i Meghan, który obserwowano i celebrowano na całym świecie, był dla Windsorów początkiem nowej ery. Jednak w ciągu jednego burzliwego roku sen zmienił się w koszmar. W następstwie Megxitu, szokującej decyzji o wycofaniu się Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej, a także wywiadu przeprowadzonego z nimi przez Oprah Winfrey, los rodziny królewskiej wydaje się stale zagrożony.

Opinia publiczna pozostaje skołowana. Sukces Meghan na przemian zdobywał uznanie, był krytykowany i wzbudzał wściekłość. Zdezorientowani obserwatorzy życia publicznego nie wiedzą, co jest zgrabną reklamą Sussexów, a co manipulacją Pałacu. Niewielu rozumie prawdziwą Meghan Markle. Jaka przyszłość ją czeka? Co stało się z rodziną, w którą się wżeniła? Czy Windsorowie zdołają przywrócić swoje dobre imię?

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom, rozmowom z ekspertami i wywiadami z osobami, które nigdy wcześniej nie zabierały głosu, Tom Bower, znakomity brytyjski biograf śledczy, stara się rozwikłać splątaną sieć dramatów sądowych, dworskiej polityki i przekreślonych dziecięcych marzeń, aby odkryć zdumiewającą historię miłości, zdrad, sekretów i zemsty.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
6 ocen
2 recenzji
5 4
4 1
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ksawery
12.05.2023
Ciekawe spojrzenie na całą sprawę.
paulaczyta
05.05.2023
Na pewno znacie angielską rodzinę królewskie. Kto nie słyszał o księciu Harrym, albo i jego związku z Meghan? Cały świat ich zna, choć głównie są to plotki, coraz to nowe doniesienia i Skandale. Jaka jest prawda? To książka dla każdego zafascynowanego życiem królewskim, a szczególnie Harrym i Meghan. Sama przyznam, że swego czasy oglądałam sporo dokumentów o nich i oczywiście nie musiałam przegapić tej książki. Mamy tutaj przedstawione kulisy i napięte relacje rodziny królewskiej. Po ślubie Harrego i Meghan było wiele nadziei, które szybko runęły w gruzach, gdy ci wycofali się z rodziny królewskie. Później pojawiła się książka Harrego, wywiad pary z Oprah Winfrey. Los Korny nagle wydaje się być zagrożony. Co jest prawda, co jest reklamą, a co manipulacją placu? Kim tak naprawdę jest Meghan? Jedyni ją uwielbiają, inni nienawidzą, ale na pewno odegrała ważną rolę w zmianach rodziny królewskiej. Tylko właśnie czy ta rodzina królewska przetrwa, jaką będzie jej przeszłość? W tej książce mamy wiele badań, rozmów z ekspertami na podstawie których autorem próbuje przybliżyć nam i wyśnić diecie dramatów sądowych, dworskiej polityki, marzeń, miłości, zdrady i sekretów. To naprawdę ciekawa, wciągająca historia która daje do myślenia, rzucając nowe światło na tą sprawę i naprawdę fascynuje. Niesamowita książka.