asystentka złoczyńcy Hannah Nicole Maehrer

Asystentka złoczyńcy

Hannah Nicole Maehrer

Prószyński Media
2024


Gdzie kupię

Asystent poszukiwany: Znany, wysokiej rangi złoczyńca poszukuje lojalnego, rozważnego asystenta. Nieokreślone obowiązki biurowe, pomoc w kreowaniu przypadkowego chaosu, terroru i innych mrocznych rzeczy. Dyskrecja obowiązkowa. Doskonałe benefity.

Evie Sage ma na utrzymaniu całą rodzinę, stałe zatrudnienie jest więc w jej sytuacji wręcz niezbędne. Nic więc dziwnego, że przyjmuje ofertę pracy od najniebezpieczniejszego złoczyńcy w całym królestwie Rennedawn… tym bardziej że szef – mimo wybuchowego temperamentu – jest wyjątkowo seksownym facetem.

Mija czas, a Evie przyzwyczaja się do zwisających z sufitu odciętych głów, zwłok na biurku i wdeptywania w zabłąkane gałki oczne w najmniej spodziewanych miejscach. Sielanka nie trwa jednak długo – dziewczyna zaczyna podejrzewać, że wielkiemu złoczyńcy grozi jeszcze większe niebezpieczeństwo. Asystentka Złego postanawia dowiedzieć się, kto sabotuje jego działania, i odpłacić sprawcy pięknym za nadobne. Jest gotowa zrobić naprawdę wszystko, by rozwiązać zagadkę… nawet jeśli będzie to wymagało od niej pewnych poświęceń…

Bo przecież żadna praca nie hańbi, prawda?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.7 / 5
16 ocen
10 recenzji
5 14
4 1
3 0
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

natt_ksiazkocholiczka
02.04.2024
13/2024 Hannah Nicole Maehrer ,,Asystentka złoczyńcy" Proszyński I Ska Znany zlodziej poszukuje oddanego astystenta i trafia na niezastąpiona choć na pierwszy rzut oka nie mająca zbyt wiele wspólnego z obecnym pracodawcą. Jednak motywacja jest najważniejsza a ona ma na utrzymaniu całą rodzinę, a poza tym Zły jest niezłym ciachem. 😁 Do tego zagadka, która jest zdeterminowana odkryć by ochronić i zdemaskować zdrajcę. Co z tego wszystkiego wyniknie ? Nawet nie wiecie jak ta książka byłam mi potrzebna właśnie w tym momencie. Wciągająca fabuła pełna zwrotów akcji, konwersacje między Złym a Evie były zabawne z nutką ironi. Dużym plusem był dla mnie wątek miłosny także zdecydowanie czekam na kolejną część.
Jagoda
25.03.2024
4,5 gwiazdki💜 nie wiedziałam jak podejść do tej książki, bo o dziwo nic o niej nie słyszałam dopóki nie została zapowiedziana w Polsce, a potem opis zafascynował mnie średniowiecznym fantasy ze złoczyńcą, w którego biurze wiszą głowy, a jednocześnie odstraszył brzmieniem romansu biurowego. ostatecznie jednak bawiłam się na niej jak już dawno nie miałam okazji💜 nikczemność, brutalność i krwawość z opisu były, i do tego zostały doskonale połączone z komfortem, humorem i cudnym wątkiem found family. cosy fantasy to ostatnie, czego spodziewałam się po tej książce, a jednak dostałam grupę współpracowników, którzy są swoimi najlepszymi kumplami i nieustannie się wspierają i ze sobą żartują. ta książka to w moim odczuciu było połączenie klimatu i humoru "Rozczarowanych" i "Shreka" z wątkiem romantycznym z "Zaplątanych". królestwo Rennedawn, pełne magii, mistycznych stworzeń i tajemniczego lasu. a relacja Evie i Złego pełna dogryzek, chemii i niby nic nie znaczących spojrzeń i przelotnych dotyków. a slow burn… był naprawdę slow i to tylko wzmacnia moje oczekiwanie na kolejny tom! absolutnie wszyscy bohaterowie byli cudownie wykreowani. jak obawiam się grumpy x sunshine ze względu na to, że postaci te swoje charaktery mają znikąd i gburowatość czy optymizm są jedynymi ich cechami charakteru. tutaj z kolei zła miał złe przeżycia z przeszłości, Evie była sprytna i odważna, a poboczni bohaterowie byli tak świetni, że nawet o nich chciałam czytać więcej i wiedzieć więcej. to idealna pozycja, jeśli szukacie czegoś dla czystej rozrywki, pośmiania się i komfortu. ta powieść otula jak ciepły koc a jednocześnie pozostawia dreszcze i rumieńce. potrzebuję już 2 tomu!!
Agata
22.03.2024
Jeszcze w styczniu otrzymałam od wydawnictwa „Asystentkę Złoczyńcy" Hannah Nicole Maehrer, ale dopiero teraz ją przeczytałam. I nie wiem czemu tak zwlekałam 😅 Ta ksiązka jest świetna. Pełna humoru, magii i miłości. Bohaterów nie da się nie lubić. Zarówno roztrzepanej Evie, która nie zawsze myśli co mówi, ale jest najlepszą osobą na stanowisku i bez niej biuro po prostu nie funkcjonuje. Jak i Tristana vel Złego, który wcale taki zły nie jest i odkrywa, że staje się lepszym człowiekiem przy "małym huraganie" – swojej asystentce, że potrafi się śmiać, żartować a nawet się przytulać (o zgrozo…🫣). Ale także drugoplanowe postacie. Becky, Blade, Tatiana, a nawet Klara. Każdy jest doskonale, wyraziście wykreowany. A Kingsley skradł moje serce i ciekawi mnie, kim naprawdę jest. Wspaniałe było obserwowanie rozterek Tristana, uświadamianie sobie uczuć i jego opiekę nad Evengeliną. Tak naprawdę, nie ma tu dobrych i złych. Bohaterowie są moralnie szarzy, przez co bardzo ludzcy i prawdziwi. Dawno nie czytałam dobrego romantasy (bo chyba można podciągnąć tą książkę pod tę kategorię) i cieszę się, że w końcu to się zmieniło. Książka jest naprawdę słodka, ale porusza też poważniejsze problemy, jak np. trudne relacje rodzinne, próbę gw@łtu czy samotność. A to wszystko przeplecione olbrzymią dawką humoru i często absurdu. Przez książkę się płynie z uśmiechem na twarzy. I nie ma nudy! Akcja rozgrywa się wartko, a całe śledztwo, kto jest zdrajcą, mocno wciąga. Ja już chcę kolejny tom! A niestety przyjdzie nam na niego poczekać, bo zagraniczna premiera będzie dopiero w sierpniu… Takie debiuty, to ja mogę czytać 😁 Ogromna polecajka, oczywiście, że 5/5